אחד על אחד עם: יהודה שפיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בילדותו סבל מעודף משקל, התאהב בכדורסל בזכות הגדול מכולם: מייקל ג'ורדן, רזה, התאהב בספורט והפך את זה למקצוע של ממש. בגיל 38, עם נסיון של 15 שנים, ועם למעלה מ-10,000 אימונים שהעביר הוא ממשיך ליהנות ולהתעורר בכל בוקר כדי לאתגר את המתאמנים שלו כל פעם מחדש. נעים להכיר: יהודה שפיר.

 

צילום: סיגל אלפרין
קיבל השראה מהגדול מכולם. צילום: סיגל אלפרין

נעים להכיר: יהודה שפיר

יהודה הוא מאסטר indoor cycling  של חברת קייזר ומסמיך מדריכים בארץ. הוא דוגמא נהדרת לאדם שנהנה מעבודתו. הוא מעיד על עצמו כי הוא נהנה כל בוקר לקום ולאתגר את המתאמנים שלו כל פעם מחדש עם מערכי שיעור שונים, עוצמתיים עם אנרגיות מטורפות ומוסיקה עכשווית. "אני מרגיש מאושר שנפל בחלקי לקחת חלק בכנס נון סטופ פיטנס באילת השנה. מדובר בכנס מקצועי מלהיב וחוויתי שאין סיכוי לא להגיע אליו. לכל מי שמעוניין לשלב ספורט עם המאמנים מהשורה הראשונה לצד חוויה ענקית וכייף לא נורמלי –  אז אני בהחלט שם, מחכה לכם"

צילום: אריאלה קרצו
דוגמא נהדרת לאדם הנה מעבודתו. צילום: אריאלה קרצו

 

מה נראה ממך בכנס נון סטופ באילת?

2 אימוני ספינינג. באימון אחד נתנסה ונלמד איך לבנות דופק הדרגתי במישור, ובאימון השני נטפס על הר תלול במשך אימון שלם. ב-2 האימונים מומלץ לעבוד עם מד דופק כדי לראות את השינויים ההדרגתיים בתחושה ובדופק.

לפרטים נוספים והרשמה לכנס נון סטופ באילת

http://www.nonstopfitness.co.il/

אביזר שהייתי לוקח לאי בודד

כסא נוח…

צילום: אריאלה קרצו
בחדר הכושר יעדיף את כיסא האופניים. על אי בודד…כיסא נוח. צילום: אריאלה קרצו

 

איפה נראה אותך בעוד 5 שנים?

עוד 5 שנים אני רואה את עצמי ממשיך בהכשרת מדריכים מוכשרים בכל הארץ. ממשיך בשיא המרץ לאמן ולהופיע במרתוני ספינינג בכל הארץ ובעולם. לשמחתי אני נמצא במקום הכי טוב שיכולתי לאחל לעצמי. לקום כל בוקר ולהתעסק באהבה הכי גדולה שלי. בילדותי הייתי ילד שמנמן ולמזלי עם הזמן התאהבתי בכדורסל. קיבלתי המון השראה מהגדול מכולם מייקל ג'ורדן, איש של עבודה קשה בלי פשרות ולכן התאמנתי המון ורזיתי. שיחקתי בקבוצות ומשם התגלגלתי לאימון בחדרי כושר.

הרומן שלי עם הספינינג

 

כשהתחלתי בחדרי הכושר, באותה תקופה הספינינג התחיל לרוץ חזק בעולם, וכאחד שאוהב מוזיקה, אנשים, אופניים וספורט החלטתי לשלב הכל באימון אחד שיש בו הכל- ספינינג. עם הזמן הבנתי שזה הייעוד שלי בחיים, לעשות לאנשים טוב על הנשמה. אני מאמין שספורט ואימון בכלל זה דרך חיים. כמו שאוכלים ארוחת בוקר וישנים בלילה ככה האימון הוא חלק משגרת היום. אני תמיד אומר למתאמנים שלי למצוא את הדרך להנות ממה שהם עושים בכל דבר בחיים ובספורט בפרט כי ככה מתמידים יותר ומשיגים תוצאות טובות יותר.

מוטו לחיים

תמצאו את בתשוקה שלכם ולכו על זה בשיא הכוח כי החיים הם ציור ואנחנו המכחול. צבעו את החיים בצבעים שמחים וזוהרים ואל תפלו לצד האפור והשחור.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.