אחד על אחד בכושר עם נטשה סושקו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

היא בת 26, מחיפה ובעלת תואר בלימודי אסיה. הייתה חצי שנה בסין במסגרת לימודים ואף דוברת סינית. בתחום הכושר היא כבר מאז 2009 , ובזומבה מאז 2010. אוהבת את התחום, אוהבת לרקוד, להרקיד ולגרום לאנשים להשתחרר וליהנות בזמן השיעור. כשהיא רואה את המתאמנים שלה מזיעים ומחייכים היא מבינה שהיא עושה משהו נכון. בכנס פיטנס הקרוב שיתקיים בינואר 2015 במעלה החמישה היא תהיה שם. תהיה שם לתת את כל כולה, להעביר מהאהבה שלה…ולנסות להדביק אתכם בחיידק. חיידק הכושר והספורט. חיידק הריקוד הלטיני. חיידק הזומבה.  אחד על אחד עם נטשה סושקו. 

באדיבות נטשה סושקו
רוקדת בלטינית אבל גם דוברת סינית. צילום: באדיבות אלכס סושקו

 

מה מלמדת בעיקר ?

אני מלמדת ומעבירה שיעורי זומבה , עיצוב וחיטוב ושיעורי פיטבול (עם כדור גדול). 

 

מה נראה ממך בכנס פיטנס 2015 במעלה החמישה?

בכנס שיתקיים ב-30/31 לינואר 2015 אעביר שיעור זומבה סוחף שאי אפשר להישאר אדישים אליו. לכל מדריך יש את הסגנון שלו בריקוד וכמובן כל מה שהוא מביא אליו. אני מביאה את כולי, את ההנאה שלי ואת התשוקה בריקוד. זהירות זה מדבק!

לפרטים ולהרשמה לכנס פיטנס מעלה החמישה 2015

באדיבות נטשה סושקו
מבטיחה להדביק אתכם בחיידק הכיף והתנועה. צילום: באדיבות אלכס סושקו

 

איפה מלמדת ואיפה אפשר למצוא אותך?

אני מלמדת בחיפה והסביבה. בעיקר ברשת הולמס פלייס, בנופית ובקאנטרי ספייס נשר

באדיבות נטשה סושקו
מלמדת בעיקר בצפון, אבל תהיה גם במעלה החמישה. באדיבות אלכס סושקו

 

מסר לאורח חיים אקטיבי

לפני ובזמן הצבא שנאתי ספורט. זה היה בשבילי צורך בשביל לא לעלות במשקל. זה לא ממש עבד. אחרי הצבא נרשמתי לוינגייט וגיליתי את עולם הכושר, הבריאות, התזונה הנכונה, וכמובן עד כמה שזה עולם עשיר ומגוון. לא ידעתי שאני יודעת לרקוד עד שבמקרה נכנסתי לשיעור זומבה, ומשם הכל התחיל…להבדיל מעולם האירובי (העולם ממנו אני מגיעה) בו התנועות הן יותר חדות וקבועות ואי אפשר באמת להתפרע איך שרוצים בגלל המסגרת. בזומבה אין מסגרת קבועה. אפשר לרקוד איך שרוצים, כמה שרוצים ובקצב שרוצים. כשאני רואה את המתאמנות מזיעות בכל הגוף עם חיוך ענקי על הפנים, אני יודעת שאני עושה משהו נכון. הרבה אומרים על זומבה, לא אכנס למה נכון או לא נכון אבל דבר אחד אני יודעת, שאם זה מוציא נשים וגברים מכל הגילאים מהבית וגורם להם לזוז – זה כבר עושה את העבודה. אני מאחלת לכל אחד למצוא את הפעילות שמזיזה אותו,  והכי חשוב – שהוא נהנה ממנה.

לפרטים ולהרשמה לכנס פיטנס מעלה החמישה 2015

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.