שייק חלבון – למי ולמה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

שייק החלבון הוא טרנד ואולי אפילו צורך מסוים בין מתאמני חדר כושר. שייק החלבון ידוע כמסייע להתאוששות, שיקום ובניית השרירים מיד לאחר האימון, כבר ממזמן לא רק לגברים בלבד. חלבון Dymatize עושה עלייה והפעם עם טעמים בלתי רגילים. הכל אודות שייק החלבונים המפורסם, מה הוא מכיל ואיך הוא מסייע לנו לבנות שרירים?

כבר ממזמן לא רק לגברים

שייק החלבון או במילים אחרות חלבון מי גבינה הוא חלבון מפורק המוכן לספיגה מהירה מיד לאחר האימון. מכיוון שישנה חשיבות גדולה לצריכת החלבון מיד בסוף האימון ופרק הזמן או חלון ההזדמנויות שלנו נע סביב השעה (פרק הזמן שהגוף מסוגל לקלוט את החלבון בצורה האופטימאלית), שייק החלבון הוא פתרון נוח, זמין וגם טעים.

חלבון הוא אבן הבניין העיקרי של השרירים הבנוי משרשרת של חומצות אמינו.
בזמן שאנו מתאמנים השריר גורם להרס מסוים בסיבי השריר ומיד לאחר האימון הגוף מנסה לשקם את השרירים שניזוקו במהלך האימון. אימון גופני "ללא הרס שרירי מזערי" לא יוביל את השרירים להתפתחות לה אנו מייחלים מכיוון שלא הגיע לסף הגירוי השרירי.
לאחר האימון יש צורך של הגוף לשקם ולבנות את השרירים ולכן יש צורך בחלבונים, אני הבניין של השרירים- כבר הזכרנו?

אבקת החלבון מכילה את כל חומצות האמינו וכמות חלבון המסוגלת לשקם ולבנות את השריר מחדש בגלל הספיגה המהירה שלו.

מגיע בטעמים מיוחדים

אלו שצרכו את שייק החלבון עוד לפני כעשר שנים יעידו על טעמו הרע של המשקה בימים ההם, אבל במשך הזמן יותר ויותר חברות נכנסו לשוק תוספי המזון ופיתחו מגוון טעמים בכדי שהמשקה לא רק יהיה מזין אלה גם טעים. חברת תוספי המזון Dymatize שנחתה בעת האחרונה בישראל הביאה את חלבון מי הגבינה המתקדם של המותג Dymatize Whey Elite.

חלבון דיימטייז-חדש בישראל

חברת דיימטייז הפיקה חלבון בסטנדרטים גבוהים בתהליכי סינון ייחודים המקנים לחלבון כמות גדולה של חומצות אמינו וגלוטומין התורמות להגברת הנפח השרירי ומונעת קטבלוזים (תהליך הרס שרירי).

יתרונות חלבון דיימטייז:

0 גרם סוכר.
5.3 גרם חומצות אמינו BCAA.
4 גרם גלוטמין.
רק 15 מ"ג כולסטרול.
24 גרם חלבון למנת הגשה אחת.
מתערבב בכפית

יש לציין שהחברה מייצרת את מוצריה בארה"ב ובה משתמשים חלק נכבד מרשימת ספורטאים תחרותיים. כפי שכבר נאמר, בעבר היו טעמים נוראיים והיום החברה בחרה לפתח מבחר טעמים מדהימים כמו :פינה קולדה, קפה מוקה, טופי קרמל, וניל, שוקולד, תות ובננה.

מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.