3 דרכים להעביר את הזמן בכיף באימון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אחד הדברים שיקבעו האם תמשיכו להתאמן היא מידת ההנאה שלכם. תוכלו להגביר את ההנאה והסיפוק אם תעמדו ביעדים ובמטרות שתציבו לעצמכם, אבל יש גם משמעות לסוג הפעילות שאתם עושים. כך למשל רבים מתמידים באימון גופני רק כאשר הם מוצאים מה לעשות עם הזמן הפנוי ואיך להעביר אותו.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כולם יכולים להתאמן בשקט מוחלט ויש כאלה שצריכים משהו שיסיט את תשומת ליבם. במיוחד בשבילם הכנו רשימה מסודרת של פעילויות ודרכים להעביר את הזמן בהליכה, בריצה או ברכיבה על אופניים:

אימון כושר
אימון כושר: ככל שניהנה ממנו יותר – כך נצליח להתמיד

1. לשמוע מוזיקה

הדרך הכי פופולארית להעביר את הזמן באימון היא לשמוע מוזיקה. היתרון הוא שאפשר לשים אוזניות ולשמוע מוזיקה במגוון רחב של סוגי פעילות גופנית, מחוץ לבית או בחדר כושר, וזה אפילו לא עולה כסף.

כל אחד יכול למצוא את המוזיקה שמניעה אותו לפעולה ומכניסה אותו לקצב המתאים. יש כיום שירותי סטרימינג למוזיקה בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש בלבד, אפשר לצאת לאימון עם מתקן ייעודי שמחזיק את הטלפון הנייד על הזרוע וניתן גם לשלב אפליקציות שמודדות ביצועים וספירת קלוריות. בקיצור, כל מה שמתאמן יכול לחלום עליו.

2. להשלים פערים עם צפייה בסדרות

מי שמעדיף להתאמן בחדר כושר צריך לנצל את המתקנים שעומדים לרשותו. אחת הדרכים לעשות את זה היא באמצעות השלמת פערים עם פרקים חסרים של סדרות מומלצות בטלוויזיה. אפשר לבחור ערוץ טלוויזיה בתוך הממשק של חדר הכושר, או להגיע מראש עם פרקים נבחרים בתוך הטלפון הנייד או הטאבלט.

צפייה בטלוויזיה יכולה להעביר שעות של אימון גופני בלי שנשים לב. כאן היתרון המובהק הוא שמדובר בדרך מעולה להתגבר על קשיים, לשמור על מוטיבציה גבוהה ולחלק טוב יותר את הזמן הפנוי. במילים אחרות, מי שצופה בטלוויזיה בחדר כושר נהנה מכל העולמות ולא צריך לדאוג כשהוא מגיע סוף סוף הביתה.

3. לדבר עם חברים

עוד שיטה מסורתית להעביר את הזמן במהלך אימון היא לשוחח עם חברים או בני משפחה בטלפון. גם כאן היתרון הוא שהטלפון גם ככה איתנו אז למה לא להתקשר למישהו שלא דיברנו איתו הרבה זמן, אך החיסרון הוא שמדובר בפעולה אקטיבית שגוזלת מאיתנו אנרגיה.

שיחה עם חברים מתאימה לסוגים מסוימים של אימון גופני בלבד. מומלץ לשלב את השיחה באימונים מתונים בסגנון אירובי, ולוותר עליה אם מתכננים לרוץ או לצאת לרכיבה של כמה עשרות קילומטרים על אופניים. כמו כן, חשוב לשמור על הבטיחות בכל דרך שבה בוחרים להעביר את הזמן.

אימון נעים!

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.