יש בית ויש אימון: לורן ואן חרבנברוק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

היא השתחררה מהצבא בשנת 2011, ותופתעו לגלות- היא לא אהבה ספורט בכלל. היא רק אהבה 'לרצות' לעשות ספורט, אבל לא לעשות עם זה דבר.

השירות הצבאי עשה עבורה את שלו ולא הייתה לה ברירה, ואיכשהו במקרה היא יצאה לקורס מדריכי זומבה. היא התאהבה בכושר ובדרך הייחודית שהוא מכניס הרבה אושר לכל אדם. אחד על אחד עם מאמנת הכושר לורן ואן חרבנברוק.

באדיבות: לורן ואן חרבנברוק
באדיבות: לורן ואן חרבנברוק

אילו סוגי אימונים את מעבירה ביומיום?

"אני מעבירה בעיקר אימונים פונקציונליים (וגם קצת זומבה לאלו שלא מוותרות לי), אבל האהבה שלי היא בעיקר לתנועה שכבר מזמן הפסקנו לעשות…איזה גוף קיבלנו וכמה מעט אנו מנצלים את מה שיש בו…"

איפה אפשר למצוא אותך מאמנת בעיקר?

"לפני 10 חודשים (לא להאמין) פתחתי מקום משלי, יותר נכון בית, שלא נקרא סתם "בית אימון".  לכמובן- אימונים פונקציונליים. תמצאו אותי רק שם!"

באדיבות: לורן ואן חרבנברוק
באדיבות: לורן ואן חרבנברוק

למה דווקא תחום הכושר?

"בתור אחת שלא אהבה ספורט בכלל, אני מאמינה בכל ליבי שלכל אחד ואחת יש פינה בליבו להתאהב באיזשהו אימון, לפחות אחד! כל אחד מתחיל להתאמן כי יש לו מטרה מסוימת, היתר מתחילים כי "צריך". אבל עם המאמן הנכון והאימון הנכון הקשר הזה הופך לאהבה. אהבה שהופכת להתמכרות קשה, אבל הכי בריאה בעולם! אני בתחום הזה כדי לגרום לאנשים להתאהב, להתמכר, ולהיסחף לעולם הזה. אני בתחום הזה כדי לשנות את הגישה שלהם מ"צריך" ל-> "אני לא יכול בלי"!"

מה משך אותך כל כך בתחום הכושר?

"האנשים. חד משמעית. זו סיבה מספיק טובה להיות בתחום הזה? המפגש היום יומי עם אנשים שנותנים בך אמון מלא! אנשים שנאחזים בך ובשעה הזאת. ההשפעה הגדולה על אורח החיים שלהם, על מצב הרוח שלהם, על האנרגיות שלהם, ובעיקר על איך שעוד יום בחייהם יראה.

צילום: שי שמואלי
צילום: שי שמואלי

ספרי לנו משהו שלא יודעים עלייך

"אולי זה יפתיע אבל אני מאוד (!) חסרת ביטחון"

לורן ואן חרבנברוק.

מה המוטו שלך לאורח חיים אקטיבי?

"לצאת מאזור הנוחות. ומהר! בכושר, ובכלל בחיים."אני משתדלת לעשות את זה מידי יום! עכשיו מסתדר לכם חוסר הביטחון?

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.