תעודת זהות ספורטיבית 1 על 1 : תאיר ליסאואר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

היא מאמנת, מרצה, מכשירה מדריכים ולשעבר קצינת כושר קרבי. יש לה אביזר ברור אותו הייתה לוקחת לאי בודד, (קדימה..תתחילו לנחש…) ותפציר בכם בכל אימון לחפש את היעד הבא. לקראת כנס NON STOP FITNESS שייערך באילת – קבלו ראיון אחד על אחד עם אחת מהמדריכות שיקחו חלק בכנס: נעים להכיר תאיר ליסאואר. 

קרדיט צילום: רונית כהן ואורי טאוב
קרדיט צילום: רונית כהן ואורי טאוב

 

בכמה מילים על תאיר…

מדריכת פילאטיס, אירובי, עיצוב וחיזוק, NTC ,Core ומתיחות. בעלת יותר מ- 12 שנות ניסיון בהוראה מימיי כמדריכת וקצינת כושר קרבי ועד היום. אני מכשירה מדריכים בביה"ס הג'ימנסיה ומאמנת באופן קבוצתי ופרטי ב- Pure וב- Underground. כמו כן, אני Master Trainer ב- Nike Training Club ומרצה בקורס מדריכות אירובי וחיזוק בסמינר הקיבוצים. אני גם בעלת ומפעילת הסטודיו So Fit לאימונים אישיים, פילאטיס, פונקציונאלי ו- TRX בתל אביב.

מה נראה ממך בכנס NON STOP FITNESS?

בכנס אלמד שני שיעורים: GET TONED, שיתקים ביום שישי בשעה 15:00 בשיעור נראה כיצד שילוב מנצח של עבודה פונקציונאלית, עבודת כח וסיבולת ושימוש במיומנויות אתלטיות יכולים להביא אותנו לרמות חדשות של כושר. אימון אינטרוואלים תלוי זמן אשר מכיל תרגילים מאתגרים בתבניות תנועה מורכבות, בטווחי תנועה מלאים בכל המישורים, שיתקיים ביום שבת בשעה 10:30.

GET FOCUSED

בשיעור נשים דגש על ה- ״six core movements" ונעבוד בשיטה המבוססת על זמן, בתרגילים דינמיים וסטטיים מעוררי השראה ואתגר. נראה כיצד שילוב של כל ששת תבניות התנועה יוצר אימון זורם, מאוזן, מאתגר ומהנה בטירוף!

קרדיט צילום: רונית כהן ואורי טאוב
קרדיט צילום: רונית כהן ואורי טאוב

 

אביזר שהייתי לוקחת לאי בודד…

יש עצים על האי? כי אם כן, התשובה ברורה: TRX!

מסר לאורח חיים אקטיבי

באימונים כמו בחיים בכלל – אין קו סיום. תהיו בחיפוש מתמיד אחרי היעד הבא, ושניה לפני שאתם מגיעים אליו, כבר תחלמו על זה שאחריו.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.