תעודת זהות ספורטיבית 1 על 1: שלום סלטו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הוא זכה בתואר אלוף הארץ באגרוף תאילנדי בשנת 2001, והחל לאמן כבר מגיל צעיר. כיום מדריך בעיקר בשיעורי אירובי קיקבוקסינג. אחד על אחד עם מדריך אנרגטי במיוחד: שלום סלטו. 

גיל:  27

מי אני?

בוגר קורס מאמנים בכירים, בוגר קורס קיקבוקס מכללת לוס אנגלס', מדריך קפוארה. מומחה באומנויות לחימה, מאמן אישי, מאמן בקבוצות קטנות ומוביל אירועי ספורט וכושר. מייסד שיטת אימוני ה- Firebox.

 

באדיבות שלום סלטו
באדיבות שלום סלטו

 

מה נראה בכנס פיטנס 2014?

בכנס הפיטנס 2014 במעלה החמישה הוא ילמד גם בשישי וגם בשבת שיטה יחודית שמשלבת 5 אומניות לחימה מדהימות עם המון שליטה של רגליים, דיוק התנועה המקורית, המון תנועות מקפואירה ומטאקוונדו. הוא ילמד גם את הקומבינציות המורכבות ביותר בדרך הקלה והקליטה ביותר.

 

איפה ניתן למצוא אותך?

כיום אני מלמד בסניפים של מועדון הספייס, הולמס פלייס, פיטנס, סטודיו אין, ואן סייז, וכמובן ששיעורים אורחים בכל רחבי הארץ והעולם.

באדיבות שלום סלטו
באדיבות שלום סלטו

מוטו אישי

כל כישלון שיש או שהיה לי הוא רק אבן בטירת ההצלחות שלי.

 

קצת יותר לעומק

 שלום הופיע במגוון תכניות טלוויזיה והוזמן להנחות אירועים בארץ ובעולם. מייסד את ה- Firebox – שיטה ייחודית המשלבת טכניקות מעולם הטקואנדו, הקונג פו, הקפוארה, האגרוף תאילנדי והבושידו הרוסי. כל אלה יחד יוצרים את השילוב המושלם בין שריפת קלוריות לבין עיצוב הגוף.  שיטת ה- Firebox המהפכנית אשר ייסד ופיתח בנויה מאינטגרציה של מגוון אומנויות לחימה. השילוב של אומנויות הלחימה השונות מביא את המתאמן למיצוי אנרגיות מרבי ולתוצאות מדהימות. השיטה מותאמת לכל מתאמן בצורה אישית. הטכניקה משלבת עבודה על הגנה עצמית והתמודדות מול איום בזמן אמת, מחזקת סיבולת לב ריאה, מפתחת קורדינציה, עובדת על גמישות ויציבות הגוף, שורפת שומנים ובונה מסת שריר. באימונים נעשה שימוש באביזרים מיוחדים. 

 

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.