תעודת זהות ספורטיבית 1 על 1: מירב קליין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

סיפור האהבה של מירב החל כבר לפני 14 שנים, אז היא הכירה ונחשפה אליהם. נחשפה לשיעור ולאופני הספינינג. שיעור אנרגטי שסוחף אחריו רבים, וסחף גם אותה (יש לומר שאב אותה). מאז ועד היום היא מדוושת, מאמנת ומתאמנת. כן, לא רק מתאמנת בעצמה, היא מאמנת ומנסה להעביר את האהבה שלה הלאה. אחד על אחד עם מירב קליין.

גיל:  32

מה מלמדת בעיקר?

ספינינג (indoor cycling)  -אימון אירובי עצים המתבצע על אופניים נייחים.

לאימון הספינינג נחשפתי לראשונה לפני 14 שנה. מעט אחרי שהגיע לארץ, וזו הייתה באמת אהבה ממבט ראשון…התאהבתי באימון דינמי, קבוצתי, סוחף, מאתגר יכולות ומעצים שמלווה במוזיקה אהובה, מדליקה ומדרבנת.

באדיבות מירב קליין
צילום: רדי רובינשטיין

מהו ה'אני מאמין שלך' ?

אני מאמינה בכושר כדרך חיים וכתרפיה חיונית לגוף ולנפש. מהרגע שהתחלתי להדריך אני מנסה להעביר את האהבה הזו הלאה. הספינינג הוא אימון בו אפשר לפרוץ את גבולות היכולת האישית ולהגיע לשיאים ולפסגות חדשות כל פעם מחדש. מעבר לשיפור הכושר הגופני, הבריאות, ההרגשה והמראה החיצוני אימון ספינינג הוא לחלוטין אימון מעצים הנוסך תחושה של ביטחון, מסוגלות אישית וכוח פנימי. ה"אני מאמין" שלי באימוני הסייקלינג הוא להתחבר לעבודה על הגוף מתוך מודעות, הקפדה על טכניקת דיווש נכונה וכל זאת כמובן בליווי מוזיקה מעניינת ומתחדשת כל הזמן.

מה נראה בכנס הפיטנס?

בכנס הפיטנס במעלה החמישה בינואר 2014 אני אעביר שני שיעורים:

הראשון "GIRLS POWER" : אימון עליות מאתגר בליווי המוסיקה והשירים של הדיוות הכי גדולות של עולם המוזיקה הישראלי והעולמי. את השיעור אני מעבירה עם עוד מדריכה ותיקה ומנוסה בתחום – איילת כהן.

השיעור השני "סובב ישראל" –  אימון משולב שבו נעבוד ונשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני: כוח, מהירות, סיבולת וכוח מתפרץ דרך שירים ישראליים אהובים מכל הזמנים.

 

איפה אפשר לראות אותך?

רשת מועדוני הכושר "הולמס פלייס" סניפים: גבעתיים, עזריאלי – ת"א ופתח תקווה. מועדון הספורט באוניברסיטת תל אביב – רמת אביב. מועדון הכושר "פיזיקל" –  רמת גן. רשת מועדוני הכושר "ספייס". סניף: הרצליה. קאנטרי ג' – רמת אביב ג'.

 

קצת יותר לעומק

בת 32, נשואה ומתגוררת בגבעתיים. מאמנת כושר גופני אישי וקבוצתי מזה שלוש שנים. בהשכלתי אני בעלת תואר ראשון B.A במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה) והסמכות רבות בתחום החינוך הגופני ביניהם – קורס מדריכי חדר כושר עם הסמכה לאימון קטינים, קורס מדריכי רכיבת אופני סטודיו (ספינינג), קורס מדריכי אירובי וחיזוק הגוף, קורס מדריכי פילאטיס מזרן, קורס מדריכי אימון אישי בגישה פונקציונאלית וקורס מדריכי TRX. 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.