תעודת זהות ספורטיבית 1 על 1: האחים ארביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

 אין הרבה אחים או בני משפחה שעוסקים ממש באותו התחום, במקרה הזה אפשר לומר אפילו 'המאוד' ספציפי. אלי וציון עושים זאת כבר שנים בתחום, והם עושים זאת גם יחד. אז אחרי העבודה שלהם בשיתוף עם צה"ל והמשטרה, והעבודה עם נוער בסיכון הם גם מדריכי קיקבוקס אנרגטיים במיוחד. תעודת זהות ספורטיבית: אחד על אחד עם אלי וציון ארביב. 

באדיבות ציון ואלי ארביב
באדיבות ציון ואלי ארביב (ציון מימין ואלי משמאל)

 

מי אני: ציון ארביב

מדריך בתחום הספורט והכושר 15 שנה בוגר קורס מנהלים בכושר בעל תעודות הסמכה רבות (קיקבוקס,ספינינג,אירובי,פילאטיס,זומבה,חדר כושר,דראמס,TRX) מדריך בינלאומי בשיטת LESMILLS בעל חגורה שחורה דאן 1 בשיטת דניס הישרדות. אלוף הארץ שנתיים ברציפות במשקל פתוח. מאמן MMA, מסמיך מדריכים לקיקבוקס, משתתף בכנסים בארץ ובחו"ל, מפיק אירועי ספורט גדולים, מייסד שיטת האימון הפונקציונלי MMA FITNESS "להתאמן כמו לוחם"

 

מי אני: אלי ארביב

 

מדריך בתחום הספורט והכושר 12 שנה בעל תעודות הסמכה רבות (קיקבוקס,ספינינג,חדר כושר,TRX,הידרוטרפיה) מדריך בינלאומי בשיטת LESMILLS , מדריך קרב מגע, מסמיך מדריכים לקיקבוקס, משתתף בכנסים בארץ ובחו"ל, מפיק אירועי ספורט.

 

התחום החזק שלנו:

קיקבוקס

מה נראה בכנס פיטנס 2015?

שני שיעורי קיקבוקס משותפים, האחד ביום שישי והשני ביום שבת. שיעור זומבה משולב של ציון ביום שישי יחד עם אמרנטה. 

 לפרטים נוספים והרשמה לכנס פיטנס מעלה החמישה 2015

 

איפה אפשר לראות אתכם?

מועדון SIX PACK

 

קצת יותר לעומק

 הם מפיקים יחדיו אירועי ספורט, הם עובדים בשיתוף עם צה"ל והמשטרה, עובדים עם נוער בסיכון בהתנדבות וכחלק משליחות אותה אימצו לעצמם. מעבירים סדנאות להגנה עצמית לנשים, מכינים נוער לקראת גיוס לצה"ל ליחידות מובחרות, מסייעים לאנשים להגשים את החלום של "נפש בריאה בגוף בריא", עובדים כרכזים בבתי ספר שונים של תוכנית פל"א (פעילות ללא אלימות) מטעם משרד החינוך ואחרי כל זה הם מוצאים גם זמן לשמש כיועצי כושר למועדוני ספורט שונים. מבחינתם גם חשוב לא פחות הפירגון ההדדי לקולגות למקצוע ומחוצה לו.

 

המוטו שלנו

גם כשקשה בשיעור או מאתגר בחיים אסור לנו לסגת לאחור ולהיכנע. קודם כל עובדים מהלב והנשמה, כאשר אסור לשכוח כי המתאמנים שלנו זה אנחנו!

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.