תעודת זהות ספורטיבית 1 על 1: גל ארגלזי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ספורט ופעילות גופנית מלווים אותה כבר מגיל 8, עוד אז זכתה להיות אלופת ישראל בהתעמלות קרקע ומכשירים. לפני 5 שנים היא גילתה גם את שיעורי הסטודיו, ביניהם שיעור האירובי דאנס והמדרגה. מאז ועד היום היא נשאבה אל תוך עולם קסום אותו מלמדת ומעבירה לאחרים מידי יום. אחד על אחד עם גל ארגלזי.

 

באדיבות גל ארגלזי
צילום: שירית כהן

 גיל: 25

מה מלמדת?

אירובי דאנס ואירובי מדרגה. הכוראוגרפיות ריקודיות וזורמות עם התנועה הטבעית שהגוף רוצה לנוע בה, עם הכיוון אליו מושך הגוף באופן טבעי. שיטת הלימוד הגיונית וברורה גם למי שאף פעם לא עשה אירובי, ואני עוקבת אחרי כל המתאמנים לוודא שהתנועה החדשה שנוספה לכוראוגרפיה נקלטה היטב בגוף והיא "יושבת טוב" לכולם. אבל החלק הכי חשוב בשיעור – האנרגיות הבלתי נגמרות! שעה של 'היי' מטורף. דופק גבוה וחיוך שלא יורד מהפנים גם אחרי שהשיעור נגמר.

מה מלמדת בכנס?

בכנס אלמד ביום שישי ב-15-30 שיעור מדרגה -NEW STEP GENERATION – וביום שבת שיעור DANCE בשעה 14-00 ששמו WHO RUNS THE WORLS GIRLS.

 

איפה אפשר לראות אותך?

מלמדת במהלך השבוע במכוני כושר בצפון ובמרכז: מכון הכושר סקופ בקריות, סקופ בחיפה, קאנטרי קלאב חוף התמרים, קאנטרי גן עברון, קאנטרי נווה אביבים, סטודיו בי תל אביב וספורטן חיפה. מלמדת בכנסים והשתלמויות למורים בארץ מזה כשלוש שנים.

צילום: באדיבות גל ארגלזי
צילום: שירית כהן

 

מהו המוטו האקטיבי שלך?

המוטו שלי לפעילות ספורטיבית: תבחרו בפעילות ספורטיבית שכיף לכם לעסוק בה וככה הפעילות עצמה היא הצ'ופר ולא רק האמצעי להשגת- גוף חטוב/ירידה במשקל וכו'.. כל זה יגיע לבד בהמשך…

קצת יותר לעומק

ספורט ופעילות גופנית מלווים אותי כל החיים. מגיל 8 שהתחלתי להתאמן בהתעמלות קרקע ומכשירים והייתי אלופת ישראל במכשיר הקורה (כן כן, זה שרוחבו 10 ס"מ בלבד), דרך גיל 15 שהתחלתי לאמן את נבחרת ההתעמלות של מטה אשר (הקריירה של המתעמלות קצרה מאוד) ועד לפני 5 שנים שגיליתי את שיעורי הסטודיו בכלל ושיעורי אירובי דאנס ומדרגה בפרט. התאהבתי בשנייה הראשונה ונשאבתי לתוך העולם הקסום הזה של התנועה החופשית והאנרגיות הבלתי נגמרות.

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.