שעון ריצה חדש: NIKE GPS SPORT

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

השעון החדש מבית נייקי הוא לא עוד שעון. הוא בעיקר מיועד לרצים המעוניינים לעקוב אחר מסלול האימונים, מספר הקילומטרים וכמובן אחר כל היסטוריית האימונים. בקצה השעון ישנו חיבור מיוחד המתחבר למחשב ובכך מאפשר הורדת נתונים ושמירתם כחלק ממעקב האימונים, בדיוק כמו במרבית שעוני הדופק וה-GPS השונים. השראה נוספת לאלו מכם המאבדים מפעם לפעם את המוטיבציה באימונים: במידה ולא תפעילו את השעון במשך 3 ימים לפחות, יקפוץ לכם מסר מעורר השראה שיעודד אתכם לקום מהספה ולהתחיל לזוז. נשמע טוב, לא?

עד היום ראינו את שעוני גרמין או פולאר המספקים פתרונות אלו בעזרת שימוש בשעון GPS, אחרי שכבר הוציאה נייקי את ה- NIKE+ (עם הצ'יפ בנעל והצמיד) ואת ה- NIKE+GPS המתאים לריצה עם הטלפון הסלולארי (במקרה שלי זה ריצה עם אייפון וזה לא תמיד הדבר הכי נוח) עכשיו גם החברה משחררת מוצר מתאים לקהל הרצים בדמות שעון, שעל פי ביקורות בחו"ל עושה גם רושם שמספק את הסחורה ויותר מכך, גם מעוצב בצורה חדשנית משהו…

NIKEGPS

לפי דיווחים ברשתות האינטרנט השונות המחירים של השעון בחו"ל נעים בין 199 ל-299 דולר. עד כה טרם הצלחתי למצוא את המוצר בישראל, שכן השעון רק הושק בחודש שעבר בתערוכת CES שנערכה בלאס ווגאס. יש לציין שבפרוייקט זה חברת נייקי חברה לחברת TOMTOM המייצרת פתרונות GPS. נראה שנאלץ לחכות עד שיגיע גם אלינו ולהתרשם מביצועיו בינתיים בוידאו הבא:


שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.