ג'ניפר אינסטון

שגרת הכושר והתזונה של ג'ניפר אניסטון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לג'ניפר אניסטון יש גוף שכל אישה רוצה. מעבר לזה שהיא מתוקה וחמודה, יש לה גוף שרירי וחזק, אך עדיין נשי ורזה. בגיל 52, אפשר לומר בבטחה שעליה נאמר: כי גיל 50 זה 30 החדש! לפני יותר מעשור (בימי הסדרה חברים) התסרוקת שלה היתה מודל לנשים אמריקאיות צעירות והיום היא בהחלט יכולה להיות מודל לנשים שחצו את גיל ה-40 או ה-50.

40 זה 30 החדש. צילום: CC BY Chesi – Fotos CC

אימוני הכושר של ג'ניפר אניסטון

נתחיל בכך שהשחקנית נוהגת לרוץ ריצה מהירה במשך 20 דקות בכל יום ולשלב במהלך השבוע גם אימוני ספינינג, מפעם לפעם אימוני סאפ (פאדל בורד) ויוגה…הרבה יוגה!

לטענת ג'ניפר אניסטון היא לא נוהגת להתעמל ממש בכל יום ומקפידה לבצע בכל יום רק את הריצה הקבועה שלה. אניסטון היא יוגיסטית מושבעת. כן…במרכז שגרת האימונים והכושר של ג'ניפר אניסטון נמצאת היוגה.

אימון של שעתיים 3-4 פעמים בשבוע בסטודיו בו מתאמנת משנת 2005 תחת הדרכתה של גורואית היוגה מנדי אינגבר שמעבירה לה שיעורים פרטיים ובמקביל גם סייעה לה השחקנית בשיווק הדי.וי.די אותו השיקה המדריכה.

לצד אימוני היוגה היא מקפידה להוסיף אימוני כושר הכוללים כוח 3 פעמים בשבוע בכדי לחזק את השרירים ולהאיץ את קצב חילוף החומרים. לדבריה של הכוכבת: "היוגה זאת הפעילות הגופנית הכי כיפיית שעשיתי. האימונים והתוצאות הם תוצר של עבודה קשה וזה לגמרי משתלם".

משדרת בריאות אז בחרו בה לקמפיין מים. צילום: CC BY cattias.photos

 

התזונה של ג'ניפר אניסטון

ג'ניפר אניסטון שותה 12 כוסות מים ביום ומכאן כנראה שחברת SMART WATER בחרה בה להיות הפרזנטורית שלה לייצג את המים שהחברה מציעה. ומה עם האוכל? במקביל לשתיית הנוזלים היא בחרה בדיאטת הזון של ד"ר בארי סירס. לפי דעתו של סירס, המהירות בה נכנסות הפחמימות לזרם הדם (האינדקס הגליקמי של המזון) קובעת אם נצליח לשמור על בריאות טובה ומשקל רצוי.

בגדול, המטרה המרכזית של דיאטת הזון הינה ירידה במשקל. העיקרון המנחה דיאטה זו הוא שמירה על איזון ויחס שווה בין פחמימות וחלבונים. לפי השיטה איזון זה מוביל על פי התאוריה, לאיזון הורמונלי בגוף של הורמונים כמו אינסולין וגליקוגן, ומאפשר חילוף חומרים נכון ובריא יותר. לדבריה של השחקנית, בעזרת דיאטה זו היא מצליחה לשמור על סדר ושגרה ובכל שומרת גם כן על הגזרה לצד אימוני הכושר.

שומרת על גזרה רזה וחטובה. צילום: CC BY Alan B. Photography

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.