רשת מועדוני קונספט תפתח 20 סניפים ב-2018

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

רשת סטודיו הבוטיק הכריזה השבוע כי תפתח 20 מועדוני פרימיום בשנת 2018 בישראל. הרשת תכלול קונספט מיוחד הכולל אימונים בקבוצות קטנות, שילוב של טכנולוגיה וחדשנות יחד עם אימוני הכושר המובילים בעולם. רשת קונספט אשר הוקמה ב-2008 עד כה מנתה 2 סניפים (ברעננה ובנתניה) וב-2018, מתכננת להתרחב ל-20 סניפים, כאשר מפת פריסת הסניפים כוללת מרכז ופריפריה, מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום. דרך ההתייחסות לאימונים של הרשת שהוקמה לפני 9 שנים שינתה לאלפי אנשים עד כה את הדרך בה היו רגילים להתאמן.

קונספט
צילום: טל בלומברג

 

על פי ההערכות, הסניפים הבאים ייפתחו בפתח תקווה, ראשון לציון, רעננה, חיפה ירושלים ובנווה צדק בתל אביב. בין מגוון השיעורים אפשר ליהנות משילובים מיוחדים של TRX  ופילאטיס, אימוני HIIT, אימוני  ,אימונים מחזוריים, אימוני TRX, אימונים פונקציונאליים, K-FEAT, אימוני SURFSET ועוד…ייחודיות השיטה מתאימה למתאמנים מתחילים ומתקדמים שבעיקר לא מצליחים להתמיד ומאבדים את המוטיבציה בקלות. האימונים הותאמו במיוחד לקהל הישראלי ובכוונת החברה להמשיך ולהביא את שיטות האימון המובילות והמתקדמות בעולם.

 

 

צילום: טל בלומברג
מהפכת האימונים הקבוצתיים כבר כאן. צילום: טל בלומברג

 

מנכ"ל הרשת הוא היזם שי אלנקרי, אשר פתח את הסניף הראשון של הרשת באוגוסט 2008 ברעננה ואת הסניף השני בנתניה במרץ 2014. לדברי אלנקרי: "ב-9 השנים האחרונות אני חוקר וממפה את מה שעובד ומה שלא עובד בעולם הסטודיו. ראיתי סניפים רבים שנפתחים ונסגרים. ניתחתי וחקרתי את כל הסיבות לכישלונות, וב-4 השנים האחרונות פיתחתי פורמולה מנצחת לניהול סטודיו מצליח. הקמתי את רשת הסטודיו הראשונה בישראל במודל של זכיינות ייחודי ובפריסה ארצית. מאז ומתמיד מבחינתי רשת CONCEPT  הייתה מוגדרת כרשת פרימיום ותישאר כך, ובהתאם לכך, מותאמים השיעורים, האביזרים איתם נעבוד ונבחר בקפידה את צוות המאמנים. עוד בימים אלה אנו עובדים על קו אופנה ואקססוריז ייחודי למותג שיימכר בכל סניפי הרשת.

 

קו אופנה לרשת
קו אופנה ספורטיבית חדש לרשת

 

בכוונת הרשת להקים סניפים קטנים שימוקמו במרכזי הערים ובשכונות גדולות במתכונת של סטודיו בוטיק מקומי של 80 עד 300 מ'ר. בימים אלה נמכרים זיכיונות לשיטה בסניפים ברחבי הארץ. כ-20 סניפים כאמור ייפתחו ב-2018 וכ-50 סניפים עד 2021.

על מודל הזכיינות אומר שי אלנקרי מנכ"ל קונספט: "מבחינתי זה מודל הזכיינות המתבקש שאני הייתי מוכן לשלם עליו כשאני פתחתי את הסטודיואים הפרטיים שלי. זהו מודל זכיינות ראשון מסוגו בתחום הכושר בישראל, בו המטרה שלנו היא להוריד כמה שיותר התעסקויות הכרוכות בשיווק או בניית אסטרטגיות לעסק ולתת לזכיין לנהל ולאמן בשקט ועל פי שיטה תוך כדי הגדלת רווחים.

 

 

צילום: טל בלומברג
צילום: טל בלומברג

 

התמיכה שלנו מאחורי הקלעים, הלימוד והמשפחתיות תאפשר לבעל העסק 'להתעסק' בלתת שירות טוב, להעביר אימונים מצוינים ולחסוך הרבה בהוצאות. מודל הזכיינות של קונספט בשונה למודלים המקובלים אינו לוקח נתח באחוזים מרווחי הזכיינים אלא דמי ניהול קבועים בכל חודש עבור הליווי השוטף בניהול העסק, אתר לימוד סגור מאחורי הקלעים, מפגשים חודשיים והשיווק השוטף של הסניף.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.