קפל וסע :בקבוקי VAPUR -סקירת מוצר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כשמדובר בחברה שמאמינה שמי ברז נקיים הם המים המתאימים ביותר לשתייה, נשאר לנו רק לבדוק באיזה מוצר מדובר ולנסות בעצמנו את הבקבוק – ובזמן פעילות! מדובר בחברת VAPUR ששמה לעצמה מטרה להפוך את מי השתייה לניידים, ללא הגבלה ומוכנים לשימוש תוך שמירה על איכות הסביבה. הרעיון נולד מתוך הצורך כי לשאת בקבוק מים רב-פעמי יכול להיות מסורבל (במיוחד כשהוא ריק), ולכן החברה דאגה לייצר ולעצב את בקבוקי וָפּוּר  בשיטת "קפל-וסע" – כאשר הבקבוק נכנס בקלות לכל כיס ולכל תיק. האנטי-בקבוק הגמיש והרב-שימושי דורש הרבה פחות אנרגיה להובלה ביחס לבקבוקים קשיחים רגילים וזה בהחלט רעיון מרענן שכולנו נוכל לשתות לכבודו!

 

 

ניתנים למילוי וללא פליטת חומרים רעילים מהבקבוק

מים מבקבוקים: למה זה מסוכן לנו?

כ- 200 מיליארד בקבוקי מים נצרכים בכל שנה ברחבי העולם. לרוע המזל, רק 12% מהבקבוקים ימוחזרו, 176 מיליארד בקבוקי פלסטיק יושלכו למזבלות או יפלטו אל הים. לעומת זאת, מי ברז עולים פי 240 עד 10,000 פחות ממים מבקבוקים. להבדיל מחברות המים, תאגידי המים העירוניים בודקים את איכות מי הברז מאות ואלפי פעמים בשנה ומדווחים על התוצאות לאירגונים הממשלתיים. באופן מפתיע, נמצא ש-24% מהמים מבקבוקים מכילים מי ברז.

 

בעוד אנחנו משלמים בעבור מי ברז ממותגים, מעל ל-1.2 מיליארד אנשים ברחבי העולם אין גישה למים נקיים לשתייה. בכל שנה, 5 מיליון אנשים מתים כתוצאה ממחלות הקשורות למים. בריאותם של מאות אלפי ילדים אחרים מושפעת בדרכים שלא ניתן למדוד באמצעים סטטיסטיים. הם סובלים מבריאות ירודה, פגיעה בתפקוד והפסד הזדמנויות חינוכיות. ילדים, וביחוד ילדות צעירות, הם אלה שחייבים לספק את צרכי המים של המשפחה. הכסף שבוזבז על בקבוקי מים חד-פעמיים יוכל לעזור לספק מי שתייה בטוחים יותר למיליארדים של אנשים ברחבי העולם שאחרת לא היו יכולים לקבל אליהם גישה.

 

הפתרון של VAPUR

 

יצרנית בקבוקי המים וָפּוּר התחייבה להעלות את המודעות למשבר המים העולמי ומסייעת בידם של אנשים לעשות את השינוי דרך בחירתם האישית להרגלי שתייה משמעותיים. החברה אף הצטרפה לפרוייקט 1% למען העולם, דרכו החברה מעניקה חלק מהכנסותיה למטרות הקשורות למים. החברה גם משתפת פעולה עם ארגוני סיוע ברחבי העולם שעוזרות להוציא את בקבוקי המים החד-פעמיים משימוש ולהפוך את המים הנקיים לזמינים יותר מאי-פעם.

 

 

הפתרון של VAPUR

5 עובדות שלא ידעתם על הבקבוק הידידותי לסביבה

 

1. ניתן לשימוש חוזר

בקבוקי האנטי-בקבוק של וָפּוּר נקיים מ- BPA (ביספנול A) והם בנויים משלוש שכבות של של פלסטיק אולטרה-עמיד. השכבה הפנימית ביותר מיוצרת מפוליאתילן המאושר על-ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), והיא עטופה בשתי שכבות של ניילון המגבירים את החוסן והעמידות. כל אנטי-בקבוק מעוצב על מנת לעמוד בשימוש יומיומי וניקוי תדיר. השכבה הפנימית חסינת ריח, טעם וכתמים, כדי שהיא תוכל לעמוד בשימוש חוזר פעם אחר פעם! האנטי-בקבוק של וָפּוּר מיוצר בארצות הברית (למעט אבזם הנשיאה).

 

2. ניתן לקיפול

האנטי-בקבוק מעוצב כך שיוכל לעמוד כאשר הוא מלא, וניתן לגלגל, לקפל ולשטח אותו כאשר הוא ריק, דבר שעושה אותו קל לשימוש ונשיאה לכל מקום. בשונה מבקבוקי מים קשיחים אחרים, שתופסים נפח רב גם כאשר הם ריקים, האנטי-בקבוק ניתן לאיחסון בקלות, נוח ומתאים להיכנס לכל כיס או תיק.

 

 

ניתן לקיפול ואינו תופס מקום

3. ניתן לניקוי במדיח

אז איך אפשר לנקות אותו בכלל? יש חדשות טובות! הבקבוק וָפּוּר ניתן לניקוי במדיח כלים, ומתנקה היטב גם על המדף העליון ברוב מדיחי הכלים. קודם כל, יש להסיר את המכסה ואת אבזם הנשיאה, לנפח מעט את את הבקבוק כדי שיפתח, ולשים אותו הפוך כאשר הפיה עוברת דרך הזיזים האנכיים שבמדף במדיח הכלים שלך. אם משתמשים בנוזל שאינו מים בבקבוק, מומלץ לרחוץ אותו ביד, להשתמש בכמה טיפות של סבון כלים ובמברשת כדי לנקות את כל השאריות.

 

4. ניתן להקפאה

אם תהיתם על אפשרות ההקפאה של הבקבוק אז הנה לכם התשובה: אם רוצים מים קרים או קרח, יש למלא את "האנטי-בקבוק" עד למחציתו, להקפיא למשך הלילה ולמלאו במים עד הסוף בבוקר בלי שום בעיה.

 

5. ניתן לחיבור ולנשיאה

הבקבוק מגיע עם אבזם נוח, שקל לחבר אותו בקלות לתיק צד, לתיק גב או לחגורה.הבקבוקים אינם נשברים או מתעקמים, כך שאין מה לדאוג בנוגע אליהם גם בזמן פעילות גופנית בתנועה.

 

 

נוח גם בזמן פעילות. צילום: צלם הבית

חומרי גלם : ללא חומרים רעילים

מהעיצוב והיצור, דרך המשלוח וההפצה ועד לשימוש הלקוח, כל צעד במחזור החיים של וָפּוּר לוקח בחשבון את הסביבה. בקבוקי האנטי-בקבוק הגמישים דורשים פחות אנרגיה להובלה מבקבוקים קשיחים. בקבוקי וָפּוּר המיוצרים בארצות הברית נארזים באופן שטוח, וכך יוצרים יתרון כפול- ניתן לארוז פי 5 יותר בקבוקים במכולה אחת, לכן דרושות פחות משאיות על הכביש, וכך צריכת הדלק ופליטת הגזים המזהמים יורדת. האריזה נועדה לצמצם את השימוש בנייר, דבק ופסולת, והיא מודפסת בדיו על בסיס סויה בדפוס המונע בכוח הרוח.

 

בקבוקי המים של וָפּוּר נקיים מ-BPA (ביספנול A) ומיוצרים מ-3 שכבות של פלסטיק עמיד. השכבה הפנימית עשויה מפוליאתילן המאושר על-ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) המחוזק בשתי שכבות של ניילון המגבירים את החוסן והעמידות. וָפּוּר ספורט ומכסי ההברגה  מיוצרים מ-100% פוליפרופילן טהור המאושר על-ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).

 

מה זה BPA?

BPA (ביספנול A) הוא כימיקל המשמש ליצור חומרי פלסטיק מסויימים שבאים במגע עם מזון, שאושר לשימוש על יד ה-FDA בתחילת שנות ה-60. בשנים האחרונות עולים חששות בנוגע לבטיחותו של ה-BPA (עדות כתובה בנוגע לבטיחותו של ה-BPA ניתן למצוא כאן).

 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.