סלבס': מי צריך בכלל וידאו כושר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
רבים מאיתנו חולמים על הגוף המושלם בדיוק כמו זה של הסלבריטאים. אותם סלבריטאים, חטובים ושריריים השקיעו לא מעט זמן באימוני כושר מפרכים, שעורי יוגה ופילאטיס כדי להגיע לגזרה הנוכחית. אלו הם שלושת הסלבריטאים שטרם הוציאו DVD לאימונים משלהם, ולא נראה כי יש מישהו שיתנגד לכך.
בכדי להגיע לגזרה חטובה דרושה משמעת, ובדיוק בשל כך, סלבריטאים עם גוף חטוב ומשמעת ברזל, פשוט חייבים לתת דוגמא ולהעביר מסר. מסר של פעילות גופנית, מסר של: "אם אני יכול – גם אתם יכולים".  אנחנו לא מדברים על סתם עוד וידאו קליפ לאחד השירים, אלה וידאו העוסק ללא כל צל של ספק באימוני הכושר אותם הם מבצעים. האם נזכה לכך ביום מן הימים?

מדונה
DVD מתבקש
אנשים אוהבים לשאול את מדונה שאלות על בריאות ועל מראה הגוף השרירי שלה בגיל 51. בואו נודה, אם מדונה הייתה מפרסמת DVD על הרגלי אימוני הכושר שהיא מבצעת זה היה הופך לרב מכר בתוך  שבוע.
גוון סטפאני
אחרי 2 לידות
אפילו אחרי שתי לידות ובגיל 40 היא פשוט נראית נהדר. רבים היו מקווים שהיא הייתה מוציאה איזה DVD עם כל האימונים שלה המשולב בלהיטי No Doubt. היא בעלת זרועות שריריות, חטובות וארוכות שכל אחת הייתה עושה הכל להשגתן.
בראד פיט
גוף מושלם
כמעט לפני הכנת כל סרט היה עליו להגביר את כמות האימונים ואת המשמעת העצמית בכדי להגיע לגוף המושלם בזמן הצילומים. עם משמעת של אימונים במשך שנים ועם גוף ויופי כמו שלו, DVD אישי על אימוני הכושר האישיים שלו פשוט מתבקש.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.