מרתון ספינינג ענק: "רוכבים למען הילדים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

שריינו את היום, שריינו את התאריך! ב- 2/6/16, יום חמישי, החל מהשעה 17:00 בערב מארגנת עיריית תל אביב- יפו בשיתוף עם חברת גני יהושוע מרתון ספינינג ענק שיתקיים בפארק גני יהושוע. על הבמה ב- LIVE תופיע להקת גאיה יחד עם המדריכים גיא שלמון ודיויד רודריגז. כחלק מההכנות לאירוע הגדול, אתר כושר ישראל יצא לראיין את גיא שלמון האיש והאגדה על מנת לספר לכם הקוראים מה יחכה לכם שם.

 

צמד המאסטרים: גיא ודיויד רודריגז
צמד המאסטרים: גיא ודיויד רודריגז שיובילו את האירוע למען מטרה טובה ונהדרת

איך נולד הרעיון?

"כבר זמן רב שאני ודיויד רודריגז (חבר יקר, שותף מקצועי ואחד ממדריכי הספינינג המובילים בארץ) חשבנו לקיים אירוע ספורטיבי כל שהוא למען ילדים. תמיד רצינו לקיים מרתון ספינינג ענק שההכנסות שלו יתרמו לטובת ילדים בסיכון. והנה, לאחר שהצענו את הרעיון לעיריית תל אביב ולחברת גני יהושוע, החלטנו כולנו יחד לקיים את האירוע ולאמץ את "העמותה לילדים בסיכון". מדובר בהפקת ענק עם המון עבודה מאחורי הקלעים, אך כולנו נרתמים לכך בכל המוטיבציה והאירוע עומד להיות מאוד מיוחד וחוויתי."

 

ספר לנו מה מתוכנן להיות באירוע?

"ראשית, חלק גדול ממתחם הפארק של גני יהושוע ייסגר ויגודר לטובת האירוע. ברחבת הפארק יוצבו דוכנים של חסויות, תתבצע מכירת בגדי ספורט במחירים זולים ויחולקו דוגמיות מזון של חברות שונות התורמות לאירוע. ברקע תישמע מוסיקה ואווירת מסיבה תורגש באוויר. על הדשא יוכלו לשבת האורחים בכדי לצפות בהופעה שעל הבמה המרכזית.

המרתון ספינינג עצמו כולל 2 מקצים. בכל מקצה 250 זוגות אופניים. על הבמה המרכזית תופיע להקת גאיה ב- LIVE עם מיטב הלהיטים שלה, ואיתם נדריך את האירוע כולו אני ודיויד. חשוב לציין כי לצד הבמה המרכזית יוצב מסך ענק שבו ניתן יהיה לצפות בהופעה גם מרחוק, ובנוסף יוצבו 2 במות נוספות שעליהן יהיו 4 רוכבות ספינינג (פרזנטוריות) אשר יגבירו את המוטיבציה והאנרגיה של הקהל."

 

רוכבים למען הילדים
רוכבים למען הילדים: אירוע ספינינג ענק 

מהו לוח הזמנים של האירוע?

להלן סדר הזמנים:

17:00 = מתחם הפארק יפתח לכולם (גם לרוכבי הספינינג וגם לצופים באירוע).

18:00 עד 19:30 = מקצה ראשון (שעה וחצי) של מרתון ספינינג.

19:30 עד 20:30 = הפסקה וסיור בדוכנים.

20:30 עד 22:00 = מקצה שני (שעה וחצי) של מרתון ספינינג.

23:00 = פינוי הפארק וסגירת המתחם.

מה אתה יכול לספר לנו על העמותה שאליהם תורמים את הכסף?

גיא שלמון: "העמותה לילדים בסיכון" כוללת סניפים בכל הארץ, מצפון ועד דרום, ובהם ילדים הזקוקים לסיוע מסיבות שונות. הטיפול בילדים, ההשקעה החינוכית בהם והצורך להכין אותם לחברה ולחיים הגדולים בחוץ – כל אלה מצריכים משאבים ותקציב כספי. אנחנו בחרנו לסייע להם באמצעות אירוע ספורטיבי חוויתי שהכנסותיו תסייע לעמותה לספק את התנאים הנדרשים לילדים הללו. חשוב להדגיש כי אין אנו פעילים של העמותה, וגם לא שייכים אליה בשום צורה שהיא. הבחירה הייתה שרירותית כשמטרת על היא לתרום לילדים נזקקים באשר הם!

 

הנה קישור לסרטון של 5 דקות על העמותה:

 

כיצד נרשמים לאירוע ומה העלויות?

גיא שלמון: עלות השתתפות למרתון הינה 150 ₪ לכל מקצה. עלות כניסת אורחים למתחם על מנת לצפות בהופעה הינה 50 ₪ לאדם בוגר, ו- 20 ₪ לילדים מתחת לגיל 12. האירוע פתוח לקהל הרחב. להדגיש כי הכנסות האירוע הן תרומה למען ילדים בסיכון.

ההרשמה מתבצעת דרך אתר "שוונג" ובו הפרטים מאובטחים ללא חשש. כל נרשם צריך לציין מידה של חולצה (אנו מחלקים חולצות אימון דרייפיט לכל רוכב ספינינג שמצטרף) וגם מאפשרים לו לבחור ליד מי הוא רוצה לשבת באופניים.

כל הקודם זוכה, רבים כבר נרשמו עד כה.

 

הנה קישור לדף ההרשמה באתר שוונג

 

 האם יש אנשים שאתה ודיויד הייתם רוצים להגיד להם תודה?

גיא שלמון: בהחלט! בראש ובראשונה אנו רוצים להודות לגוף המארגן עיריית תל אביב- יפו וחברת גני יהושוע. תודה למר עובד קונה מנכ"ל גני יהושוע, על שראה באירוע הזה מצווה גדולה והחליט להתגייס בכל הכוח בכדי לקיים את הערב הגדול הזה. תודה למר מוטי עמברם מנהל מחלקת הספורט של עיריית תל אביב- יפו, וגם למר אופיר וגמן מנהל מדור אירועי הספורט בעירייה, על שהם תומכים ותורמים להצלחת קיום האירוע. תודה לגברת מאיה מזה, מנהלת שיווק ודוברת חברת גני יהושוע על שהיא מנהלת את ההפקה ועובדת קשה מאחורי הקלעים. תודה לספקי האופניים: שמוליק מלול, ספין דן ובועז ספינינג סנטר.

תודה לפרזנטוריות המלוות אותנו על הבמה באירוע: נטלי כהן-שחר, רביד עייש, ליאור פרידמן, יפעת גודינגר. תודה כמובן לכל נותני החסויות שעוד נזכיר אותם באירוע עצמו.

 לסיום, האם יש לך מסר אישי לקוראים?

גיא שלמון: אחי היקר גולן שלמון ז"ל נהג לומר: "אנשים אוהבים להיות בפסגה, אך לא אוהבים את הדרך. תלמדו לאהוב את הדרך"! אני ודיויד קוראים לכולם לקחת חלק באירוע החשוב הזה. בשביל הילדים זה להגיע לפסגה! בשבילנו זה ליהנות מהדרך! "רוכבים למען הילדים" הוא אירוע ספורטיבי מהנה, אנרגטי ושמח. הירשמו עוד היום למרתון, הבטיחו את מקומכם. פיתחו את הלב ובוא לקחת חלק באירוע תרומה לילדים. אנחנו מזמינים גם את הצופים בהופעה של האירוע להירשם דרך אתר שוונג ולרכוש כרטיס בסך 50 ₪ בלבד.

אני, דיויד רודריגז ולהקת גאיה… מחכים לכם שם!

 

לעמוד ההרשמה לאירוע

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.