לטפל בשיא: קורס ספורט-תרפיה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

קמפוס שיאים יחד עם בית הספר להכשרת מטפלים ברפואה משלימה באוניברסיטת תל אביב 'ברושים' פותח ב-7-1-13 קורס ספורט-תרפיה חדש.  זהו הקורס היחידי בארץ בו במהלך הקורס ישנה התנסות חיה בטיפולים על שחקנים מקצועיים. בקורס לומדים לעומק את מכאניקת הגוף לצד תרומתה לפונקציונאליות היומיומית של האדם וזאת מתוך הבנה של המכאניקה ולימודי הקינסיולוגיה ניתן לבצע אבחנה ברמה גבוהה ולזהות את הכשל התנועתי והגורמים לו. ניתוח נכון של הפגיעה ברקמות השונות נותן לנו יכולת למקד את הטיפול ולהגיע להצלחות משמעותיות.

 

קורס ספורט-תרפיה

המסלול כולל מגוון רב של גישות טיפוליות אשר נותן את היכולת לטפל ברבדים שונים ומגישות שונות כדי להגיע לאופטימאליות בטיפול המושג. המסלול כולל בתוכו תחום רחב בשיטת הטיפול "טכניקות שיקום פציעות ספורט" המקנה תעודה נפרדת בנוסף כמטפל. שיטה ייחודית זו לוקחת את טכניקות העיסוי המתקדמות וממקדת את הטיפול לפי הפתולוגיות השונות ומשלבת טכניקות מתקדמות לפתרון כאב ומגבלה בתנועה משיטת ה Trigger Point Therapy. תחום רחב נוסף בקורס עוסק בשיקום התנועתי, המקנה גם הוא תעודת מטפל / מאמן שיקום תנועתי. בחלק זה של הקורס נעסוק בהיבטים הפונקציונאלים בתהליך השיקומי.

 

בקורס ילמדו אתכם מהי הגישה לאימון בכל פתולוגיה והתהליך הנכון לעשות זאת ממגוון כלים מעשיים. בקורס נלמד טכניקות חבישה מיוחדות לפתולוגיות ספורט. סדנת קינזיו טייפינג בגישת שיקום אורטופדי. הקינזיו טייפינג הינו כלי חשוב התורם רבות בתהליך ההחלמה. תחבושת אלסטית זו מאפשרת הפחתת כאב, הגדלת טווח תנועה, ושחרור הרקמה הפגוע. זהו כלי משמעותי ביותר בתחום האורטופדיה. קורס זה מאפשר יכולות טיפול נרחבות המתאימות לעבודה במישורים רבים בתחום הספורט האורטופדיה והכאב.

 

ספורט תרפיה

מיקום הקורס

הלימודים העיוניים מתקיימים ברמת אביב – בקמפוס ברושים. חלק מהשיעורים יתקיימו בקמפוס שיאים. בנוסף לשעות הקורס, יעבור כל תלמיד הכשרה מקצועית בסטאז' בקבוצות ספורט ומכוני כושר. מכוני פיזיותרפיה במקום מכוני כושר.

משך הלימודים

הלימודים מתקיימים בימי רביעי, 10:00-16:00 ובימי שני 17:00-21:00 וכוללים כ- 690 שעות לימוד אקדמיות, מתוכם 80 שעות אקדמיות של סטאז' בקבוצות ספורט.

פתיחת הקורס

בתאריך: 7.1.13

 

לפרטים נוספים הקליקו כאן

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.