כנס CORE CONVENTION: חדש ומפתיע יותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הכנס שומר על יחודו וגם הפעם מאפשר רק למדריכים ומורים להשתתף. במתכונת החדשה, יתקיימו שיעורים מעשיים ובנוסף, יתקיימו סדנאות שיכללו שיעורים מעשיים ובנוסף, חלק תיאורטי המסביר את הרציונל של אותה סדנה וכמובן חומר כתוב לכל נרשם על הסדנה. בנוסף, הרצאה מרתקת בנושא כאב שתתייחס לכאב באימונים, איך מתמודדים ומה החלק שלנו כמאמנים בנושא. הכנס שיתקיים ב-15 לספטמבר בנוי כך שהוא נותן מענה לכל מדריך ומאמן, הן בפן במעשי והן בפן התיאורטי. לכנס נבחרו טובי המרצים והמאמנים בארץ, חלקם הרב מכשיר מדריכים ולחלקם זאת התנסות ראשונה ב'ללמד' בכנס ייחודי זה.

 

כנס CORE CONVENTION
כנס CORE CONVENTION

 

לאור ההצלחה משנה שעברה, ותפוסה מלאה חודש לפני מועד הכנס, החליט רועי אברהם מארגן הכנס להעתיק אותו ולקיים אותו במכללה האקדמית בוינגייט. לדבריו – אין מקום יותר ראוי מאשר המכללה האקדמית בוינגייט לקיים כנס בסדר גודל כזה. מין הראוי שכנס מקצועי יתקיים בבירת הכושר ומין הראוי לצרף לכוורת המדריכים גם צוות מוביל מהמכללה שיקח חלק בסדנאות ובהרצאות של הכנס.לא איבדנו מהמסורת של השנה שעברה ומשתתפי הכנס יהנו מכיבוד לאורך כל היום, חנייה, עמדות טיפולים, דוכני בגדים ודוכני אביזרי ספורט שיעמדו לרשותם לאורך כל הכנס.

 

למי מיועד הכנס?

הכנס מיועד למאמני כושר, אשר חפצים לידע חדש, מאתגר, תוסס ועדכני. תחום הכושר נמתח להמון כיוונים חדשים בשנים האחרונות. מאמני חדר כושר ומאמנים אישיים הרוצים לשדרג את ארסנל התרגילים באימוניהם חייבים את השילוב והפיתוח הרעיוני בתוך התרגילים. שיעורי הסטודיו הם שנותנים את המענה, כאשר שני העשורים האחרונים מאופיינים בדומיננטיות של שיעורי הCore.

כנס CORE CONVENTION
כנס CORE CONVENTION

מה מייחד את הכנס?

הכנס חושף פנים חדשות בעולם התנועה ומביא עמו להט ותשוקה חדשים של שיעורים מגוונים המהווים השראה והעשרה למדריכים ומורים בארץ, הן בתחום הכושר הגופני והחינוך הגופני. אפשר לזהות בשנים האחרונות תמהיל של מדריכים ומאמנים בהשתלמויות וכנסים. המיוחד בכנס הזה שיש בו סדנאות ושיעורים מגוונים שמשקפים את הלך הרוח שקורה בשוק התנועה והכושר. ההי לייט של הכנס הוא החשיפה של האביזר החדש, יצירה ישראלית שהולכת לכבוש את העולם! ה k-feat

המונח K-feat יתיישב בקרוב בתודעה של כולנו ויתחבר מיידית לעולם הספורט לגוף ולנפש, או אם תרצו בהחלט משהו שצריך להוסיף לתפריט האימונים בתחום הספורט….וכן חשוב לציין, מכשיר ה K-feat הוא המצאה ישראלית!

 

עוד על ה-K-FEAT בהרחבה אפשר לקרוא כאן

בכנס Core Convention שיתקיים בווינגייט ב 15.9.17, נחשוף לראשונה את מכשיר ה K-feat ושם תוכלו לחוות את האימון הייחודי.

אנחנו מזמינים אתכם להירשם לשיעור לדוגמא ולהחזיר את הכיף אל אימוני הכושר.

תשלום מאובטח באתר איזיפיי (למעט כרטיסי אשראי דיינרס ואמריקן אקפרס) בקישור הבא

שיבוץ לשיעורים בכנס, רק לאחר תשלום בלינק הבא

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.