כנס אוקלי למשקפי השמש עם הנציגים העולמיים בישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הבוקר התקיים מפגש מקצועי ומרתק במלון דן אכדיה הרצליה, בנוכחותם של מנהל אוקלי האזורי ומנהל ההדרכה העולמי אשר הגיעו מחו"ל. בין הנוכחים היו ספורטאים מובילים הנמצאים בחסות אוקלי, מנהלי חנויות ספורט מרחבי הארץ וגם אנחנו. באנו לקחת חלק ולראות מה חדש בזירת משקפי השמש בישראל.

כנס אוקלי בישראל

 

כיאה לרוח המותג וההשקה, אשר מסומנים כחזקים ביותר בקרב קהל הספורטאים בעולם, יכלו האורחים ליהנות באירוע בין השאר בהדגמה על מהות הטכנולוגיה המתקדמת של משקפי אוקלי באמצעות ציוד משוכלל ומתקדם. ההדגמות כללו שימוש בלייזר וציוד נוסף אשר ערך השוואה בין ההגנה של משקפי השמש של אוקלי לבין אלו של המתחרים. ההדגמות השאירו רושם טוב על באי הכנס, מאחר ואלו לקחו חלק פעיל עם משקפי שמש של חברות מתחרות בניסיון "להביס" את מכשיר הלייזר, שהוכיח פעם אחר פעם את יעילותן של עדשות אוקלי לעומת עדשות המתחרים.

מעבדת הריסוק של אוקלי

 

חברת אגנטק, החברה המייבאת לישראל בין השאר חברות כמו פולאר, אומרון, טניטה וטכנוג'ים קיבלה בינואר השנה את הזיכיון המלא לייבוא משקפי השמש של אוקלי לישראל. מעתה, ישנו בית חדש לשוחרי הספורט בכל הנושא של משקפי שמש, כשם שעשתה החברה עם שעוני הדופק ושאר מוצריה.

אשת הברזל נינה פקרמן בין באי הכנס

 
האירוע החל עם דברי פתיחה של מנכ"ל חטיבת הבריאות של אגנטק (יבואנית אוקלי בישראל) מר יואב צור, אשר הבטיח לשווק את משקפי השמש של אוקלי לקהל הספורטאים במרבית חנויות הספורט, האופניים והטריאתלון. בהמשך כולם יכלו לראות את מבחני הריסוק, מבחני הלייזר ומבחני הפוקוס של המשקפיים.

מעבדת הריסוק הניידת שהגיעה להרצליה

חברת אוקלי שבכלל החלה דרכה אי שם בשנות ה-70 , התחילה בכלל בייצור ידיות אחיזה לאופנועים ומכאן רק החל השיגעון. במשך השנים אימצה אוקלי אינספור ספורטאים, סלבריטאים ושיפרה את הטכנולוגיה של משקפי השמש. כך נמצאת היום החברה במאות חנויות ברחבי אירופה, אלפים ועשרות אלפים ברחבי העולם ועכשיו גם הרבה יותר בישראל.

אלקו סניידרס: מנהל אזור אירופה

בשורה התחתונה

ללא ספק קיבלתי רושם טוב על משקפי השמש של אוקלי עוד לפני בכלל שניסיתי אותם על עיני. הרושם הטוב של העיצוב, הצבעים והדגמים הם כלום לעומת הטכנולוגיה שהוצגה בכנס. במהלך הפרזנטציה הייתה לי התחושה (אחרי כל ההדגמות כמובן) שעם משקפי השמש של אוקלי אוכל לצאת לקרב מבלי שיחדור אפילו גרגר אבק או קיסם לעיני.

אם טרם השתכנעתם אתם מוזמנים לצפות במבחני הריסוק שנערכו על העדשות


שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.