חוות דעת: שעון פולאר FT4

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

כמדריכת ספינינג, הפעילות הספורטיבית האישית שלי מסתכמת בשעה- שעתיים בכל יום, לכן הפעילות חייבת להיות מבוקרת, לפני כשבועיים התחלתי להתנסות בשעון דופק חדש, והיום אני באמת מבינה מה מתרחש בגופי בזמן האימון ולאחריו.

ראשית עליי לציין שלפני הכל קיבלתי מחמאות נהדרות על יופיו של השעון, שעון נשי, לא גדול מידיי למפרק היד, ורצועת השעון מתמזגת בצבע העור דבר שהופך אותו למיוחד יותר ויוקרתי.

שעון ה-FT4 :חלק ממני

בשעון ניתן לראות ולמדוד את הנתונים הבאים : דופק  – השעון נותן תצוגת הדופק באחוזים כאשר 100% זה הדופק המירבי שלי(הוא מחשב זאת באופן אוטומטית בהתאם לגיל ולשאר הנתונים אותם הזנתי מראש).  קלוריות – יש אפשרות לראות את כמות הקלוריות הנשרפות בכל רגע נתון במהלך האימון, אין כמו התחושה לדעת כמה אנרגיה בזבזנו במהלך השיעור עצמו. טווחי דופק – בהתבסס על פרטים אישיים שלי כגון גיל, גובה ומשקל הוא גם יידע לאותת לי ולשמור עליי בטווח הדופק הרצוי (בהתאם למטרה שלי כמובן). בסופו של אימון קיבלתי מהשעון את סיכומי האימונים, דבר כשלעצמו מחדיר בי יותר מוטיבצייה ומראה לי את אומדן קצב ההתקדמות שלי.

FT4

נחמד לי עם התאורה

כמדריכת ספינינג שמעבירה למעלה מ-10 שעות שבועיות בתוך חדר חשוך יחסית, חשיבות התאורה של השעון היא גדולה עבורי, ולכן היתרון שהשעון מאפשר הוא ראיית השעה, הזמן, הדופק והקלוריות ללא כל מאמץ וללא צורך בלחיצת כפתורים, כל מה שהייתי צריכה לעשות זה לקרב את השעון אל כיוון חגורת הדופק (מתחת לחזה) ותוך מאיית השניה התאורה נדלקת ומאפשרת לי לעקוב אחר נתוני השעון בזמן אמת.

קידוד השעון

במהלך שיעוריי הספינינג אני מחוייבת להסתובב בין המתאמנים, לבדוק את מצבם בזמן אימון ולבדוק את שעוני הדופק שלהם ולוודא שהם לא עוברים או יורדים מעבר לטווחי הדופק המומלצים. עוד יתרון נוסף שיש להקפיד עליו לכל אלו המתאמנים לצד אנשים נוספים הוא הקידוד. שעון לא מקודד יבלבל בין הדופק שלך לזה של השכן ובכך יבטל את יעילותו של שעון הדופק. בכדי שדבר כזה לא יקרה לאחת כמוני, דאגתי כמובן לנסות את שעון ה FT4, שעון מקודד שאינו מבלבל בין הדופק שלי לזה של מתאמני.

מחיר:

טווחי המחירים בשוק : 400-600 ₪ ומגיע בצבעים שחור וברונזה.

איפה מוצאים?

להשיג ברשתות וחנויות הספורט וכן, בחנויות הריצה והאופניים המובילות.

מאת: מיכל שרון

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.