חדש בישראל: אימון BRIT HIIT

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

נעים להכיר: אימון הכושר שפותח על ידי צמד מאמני כושר בריטיים מלונדון המתגוררים בישראל, מושק בימים אלה כאן בארץ הקודש ובהמשך גם לכל העולם. שווה להכיר: Brit-HIIT Xtreme – אימון ייחודי עם משקל הגוף בלבד, מתאים לכל הרמות אותו ניתן לעשות אותו איפה שרק תבחרו! כל הפרטים על השיטה ועל האנשים עומדים מאחוריה.

BRIT HIIT
BRIT HIIT: האימון האנגלי עם הטאצ' הישראלי

מה זה בכלל אימון BRIT HIIT

מדובר  באימון כושר פונקציונאלי המבוסס על משקל גוף שנבנה במטרה לחזק את כל השרירים בלי יוצא מן הכלל. מלבד זאת באימון BRIT HIIT  משפרים גם את מרכיבי הכוח, הגמישות, מחזקים את שרירי הליבה ומשפרים את צריכת החמצן המירבית והסיבולת וכמובן מגבירים את קצב שריפת הקלוריות והשומן. קבלו הצצה קטנה לאימון

 

מה הקטע של המוזיקה באימון?

כל אימון נבנה סביב קטעי מוזיקה ייחודיים במטרה לדרבן ולהחדיר מוטיבציה למתאמנים לאורך כל האימון. במהלך האימון מגיעים לדפקים גבוהים בתרגיל המבוצע (באזור ה-90-95% מהדופק המקסימאלי), ולמי שיודע, מדובר במאמץ גבוה המצריך מוטיבציה ומשמעת עצמית. המוזיקה עוזרת בשניהם.

BRIT HIIT
BRIT HIIT: ייחודיות המוזיקה במהלך האימונים

איפה ניתן לבצע את האימון?

את האימון ניתן לבצע בכל מקום, בחוץ, בפנים, בפארק, בסטודיו ובכל מקום.  את האימון אפשר לבצע בקבוצה קטנה או קבוצה גדולה, באימוני ה-BOOTCAMP  וה-HIIT  בסטודיו וכמובן גם באימונים אישיים אחד על אחד.

 

BRIT HIIT
ניתן לבצע בכל מקום ומתאים לכל הרמות

מה הצורך בגללו פותחה שיטת האימון?

"בראש ובראשונה האימון פותח כדי לתת מענה לצורך באימון כושר יעיל, מהנה ואפקטיבי לכל אדם ובכל מקום. נניח ומדובר באדם בעל כושר גבוה או ירוד, האם האימון מתאים לשניהם? לחלוטין!  זה יכול להתאים לשני סוגי האנשים בגלל היכולת להעלות או להפחית את עומסי התרגילים באמצעות שינויים קלים אותם אנו מלמדים. צורך נוסף עליו ענינו כשיצרנו את השיטה או למעשה שאין כל צורך ושימוש באביזרי אימון נוספים. דבר המאפשר את קיום האימון בכל מקום, בקבוצה קטנה או בקבוצה גדולה (אפילו מאוד)."

 

שיטת BRIT HIIT  פותחה על ידי ספורטאי הסיבולת ומאמן הכושר פרי שוגרמן שעלה לישראל לפני כ-3 שנים מאנגליה. כמקצוען בתחומו, פרי שם את הדגש לאימון מקצועי ובטיחותי עם דגשים של אימון אינטנסיבי בעצימויות משתנות (HIIT)  במטרה להשיג את מטרות הכושר והבריאות השונות.

BRIT HIIT
ללא הצורך באביזרי אימון

ב-2014 פרי פגש את חברו ושותפו העסקי, סיימון ג'ייקובס, ויחד התחילו את הפעילות בחברתם Inta Fit  כדי ליצור, לפתח ולהשיק את BRIT HIIT, ראשית בישראל, וממש בקרוב גם לעולם. פרי וסיימון יצרו יחד את הקורס הראשון למדריכים בישראל ללימוד שיטת האימון אונליין (במתכונת המקובלת בארה"ב ובאנגליה) לימודי השיטה דרך המחשב, ודרך הבית. לינק לפרטים והרשמה

 

BRIT HIIT
הכשרה למאמני כושר דרך הבית: קורס אונליין ייחודי

למי מתאימה שיטת האימון?

שיטת האימון מתאימה לכל הרמות, מילדים עד מבוגרים וזאת בזכות היכולת לווסת את אינטנסיביות העבודה בהתאם לרמת הכושר הגופני, ובאמצעות משקל הגוף בלבד. את האימון BRIT HIIT  ניתן לבצע תוך כדי העלאת האתגר והקושי בכל תרגיל ותרגיל, כמו גם האפשרות להפחית את הקושי או האתגר. הרעיון הוא בעצם לאפשר לכל מתאמן להתאים את עצמו לשיטת האימון, כל הזמן.

כמה קלוריות שורפים באימון כזה?

"באימוןBRIT HIIT של 20-30 דקות  ניתן להעלות את ההוצאה האנרגטית לא רק בזמן האימון עצמו אלא גם בזמן ההתאוששות שלאחר המאמץ (דבר הנקרא גם EPOC, אפקט הבעירה המאוחרת, Exercise After-Burn) אפקט המגדיל את ההוצאה האנרגטית ב-10-15%. (EPOC) . משמעות הדבר היא כי הגוף ימשיך לשרוף קלוריות נוספות גם 48 שעות שעות לאחר האימון! ובמצטבר, הדבר יכול להוביל לשריפה של 800-900 קלוריות לכל אימון.

לאן מכאן?

"לכל העולם! בשלבי ההשקה הראשונה בישראל אנו מתכננים במקביל לפנות לשוק האמריקאי, האירופאי וכמובן לכל העולם".

נעים להכיר: על האנשים מאחורי השיטה

פרי שוגרמן

פרי שוגרמן
פרי שוגרמן

מאמן ריצה ואיש ברזל מוסמך. מדריך רכיבה בינלאומי. מאמן כושר אישי עם הכשרה ברכיבת סטודיו, איגרוף כושר, אימוני כושר מחזוריים, קטלבלס' ועוד. פרי עם נסיון ב-20 השנים האחרונות בעבודה עם ספורטאים, רצים וטריאתלטים חצי מקצוענים.  ב-30 השנים האחרונים הוא עצמו לקוח חלק בתחרויות טריאתלונים, מרתונים ותחרויות Ironman בכל רחבי העולם.

 

סיימון ג'ייקובס

סיימון ג'ייקובס
סיימון ג'ייקובס

סיימון ג'ייקובס הוא בעל תואר B.Ed. בחינוך גופני, הוא מאמן אישי מוסמך, מאמן כדורגל, ומדריך שחייה. הוא גם אימן ולקח חלק בפרויקטים ברמה הבינלאומית: בחוקי הכדורגל האוסטרלי ובהוקי שדה. סיימון עם 20 שנות ניסיון באימון קבוצות ספורט, ועם מעל 15 שנות ניסיון אימון ברמות הגבוהות ביותר של ספורטאים ואנשי מקצוע בתחום הכושר.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.