זומבה חוגגת שנה בישראל: המסיבה והתמונות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בשבת האחרונה ה-26-2-2011 זומבה ישראל חגגה יומולדת שנה מאז הגיעה, נחתה וכבשה את ישראל. באירוע אשר התקיים באוניברסיטת תל אביב נכחו מרבית מדריכי הזומבה המובילים בארץ לצד נייתן בלייק שנחת אלינו היישר מניו יורק למקצב לטיני לוהט של פעם בשנה. בחגיגה נכחו כ- 1000 איש שוחרי זומבה שהגיעו לרקוד, להזיע ולהנות תחת קורת גג אחת. החגיגות כללו מאסטר קלאס של שני מדריכי זומבה מארה"ב, והופעות אורח של מדריכות הזומבה הראשונות בארץ: נעמה בומגרטן, אמרנטה כהן, תמר פרס ומדריכי זומבה נוספים מישראל.

נעמה בומגרטן מספרת: "זו הייתה מסיבת זומבה עם אנרגיות מטורפות – ממש כמו בסלוגן של זומבה: "Ditch the workout, Join the party"!
מדהים לראות לאיזו רמה הגיעה הזומבה בארץ וכמה אנשים גילו את האימון הנפלא הזה. אין לי ספק שזה רק הולך לגדול בשנה הקרובה וצפויים לנו עוד הישגים מרשימים רבים."

נעמה בומגרטן בפעולה

סגנון האירוע היה דומה למסיבות הזומבה (מסיזומבה) הנערכות מידי שבוע ברחבי הארץ רק שהפעם היה מדובר באירוע גדול, מושקע וראשון אחרי שנת פעילות מוצלחת של זומבה בישראל.

אם לא הצלחתם לקחת חלק באירוע אתם מוזמנים לצפות בוידאו הבא ולקבל טעימה קטנה מהחוויה:

נייתן בלייק בפעולה

תמונות נוספות מהאירוע:

בכמה מילים על זומבה…

כמו לא מעט סגנונות אימון שנכנסות מידי שנה, מקצב הזומבה כאן איתנו בשנה החולפת. בשיעור זומבה תוכלו לנוע בקצב מסחרר, תשרפו הרבה קלוריות (500-800 בשעה) ותרגישו לרגע שאתם אי שם בדרום אמריקה. מקור הזומבה: השיטה הגיעה אלינו אי שם מדרום אמריקה. בשנת 99 לאחר שהשיטה כבר נחלה הצלחה בקולומביה, היא היגרה לארה"ב וחדרה ללבם של מיליוני אמריקאים עם המקצב האירובי – לטיני המקפיץ. אט אט תפסה השיטה תאוצה ברחבי ארה"ב ובמרבית מכוני הכושר, ובהמשך גם מילאה את שיעורי הסטודיו עד אפס מקום כפי שכבר רשמנו כאן בעבר. למתעניינים: בסקר כושר ישראל שערכנו בסיום שנת 2010 הצביעו קרוב ל-50% מהאנשים בשיעור זומבה כשיעור שעשה את שנת 2010. בהצלחה בשנת 2011!

מאת: דביר אלנקרי


צילום: רוני דוידוביץ

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.