טכנולוגיית בגדי הריצה- טרנד או צורך?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בגדי ריצה בטכנולוגיה אורירית עם מראה אופנתי וססגוני כבר לא רק למקצוענים בלבד. ניתן לראות בכל חדר כושר היום ובכל זירה של מתאמנים יותר ויותר הלבושים בבגדים בטכנולוגיה אוורירית. אז מהי בכלל טכנולגיה אוורירית?

בגדי ריצה- לא רק טרנד

מהי טכנולגיה אוורירית
בשנים האחרונות השקיעו החברות הגדולות (נייקי, אדידס, ריבוק, אנדר ארמור ועוד) סכומי כסף גדולים במחקר ויישום טכנולוגיות מתקדמות בתחום הביגוד הספורטיבי ולאורך כל העשור האחרון הן מציעות כל הזמן דגמים חדשים בטכנולוגיה מתקדמת. הבגדים מיוצרים מערבוב של בדים איכותיים, דקים מבמבוק או כותנה, בתפירה שטוחה לנדוף ויבוש מהיר של הזיעה. הבגד מספק נוחות, גמישות והגנה מקרני השמש תוך שימת דגש על עיצוב אפנתי עם נעימות מקסימלית.
הקשר בין ריצה לבגד
בשנים האחרונות המחקרים הראו את הקשר ההדוק בין פעילות ספורטיבית בכלל וריצה בפרט בשיפור הכושר הגופני, חיוניות, מצב רוח ובריאות טובה אך זאת בתנאי שנעשה זאת באופן מבוקר ונכון. עם העלייה לכל נושא הפעילות הגופנית כך גם עלתה המודעות לכל הנושא של ביגוד וציוד ספורט. ביגוד ספורט כבר לא רק עניין של טרנד אופנתי ומותרות אם כי מדובר בטכנולוגייה חיונית לכל מתאמן. זה לא אומר שלא יהיה ניתן להמשיך לרוץ עם טישרט רגילה ומכנסיים, רק שנידוף הזיעה והרכות במגע של הבד עם הגוף לפעמים עושה את ההבדל.
מאת: שי אלנקרי

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.