שמרית ג'רבי

בכושר ובאושר: אחד על אחד עם שמרית ג'רבי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הרומן של שימרית ג'רבי עם לס מילס התחיל סך הכל משיעור בודי פאמפ פשוט. כמו רובנו, גם היא עשתה ספורט להנאתה וכמו שכולנו מסיימים את האימון, כך גם לה זה קרה. היא סיימה שיעור בתחושת "היי" עילאית, ממנו עוד ניסתה להתאושש, ואז זה קרה: המדריך יורד מהבמה ואומר לה:" את צריכה להיות מדריכה!" היא בכלל לא ידעה איך להגיב תוך כדי שהיא אומרת לעצמה: " מה?! אני בכלל אחות?!" ומשם הכל שייך להיסטוריה. היום כבר מלמדת על הבמות הגדולות ובמועדוני הכושר המובילים בישראל. אז איך נכנסה אל תוך עולם הכושר לפני 7 שנים? מה מלמדת? ולאיזה אתגרים היא מכורה?

הרומן שלה עם שיעורי LES MILLS
הרומן שלה עם שיעורי LES MILLS התחיל בכלל כמתאמנת מן המניין

 

נעים להכיר: שמרית ג'רבי

בהכשרתה היא אחות מוסמכת אונקולוגית מזה 13 שנים. כל חייה המקצועיים הוקדשו לעולם האונקולוגיה. היא סיימה תואר שני במסלול תזה והיא כבר עובדת על התחלת התואר השלישי שלי. היא מנהלת את מחלקת גינקולוגיה אונקולוגית בבית חולים הכי גדול במזרח התיכון, וזה עבורה אתגר אחד גדול.

בטח כבר הבנתם ששמרית היא לא בן אדם שנמשך לפשוט ולקל, כמו בספורט כך בחיים – היא אוהבת אתגרים! כשהבינה שהיא כזאת היא החליטה (בהמלצת המדריך כמובן) לגוון ולהכניס אתגר חדש לחייה, ולעסוק בתחום הספורט דווקא היה בא בחשבון עבורה…כך למעשה ניגשה להכשרתה הראשונה – הכשרת Body pump. משם כבר הרומן התחיל, והיא הבינה שלס מילס זו שפה ורמה אחרת לגמרי, והופ…בלי להרגיש היא הוכשרה במספר שיטות הדרכה בתחום ואף התמודדה על Trainer בתוכנית בודי אטאק – והיא עשתה זאת בגדול!

בתחום המקצועי: עולם הכושר

שמרית היא בוגרת אוניברסיטת תל אביב – בעלת תואר שני בכלל בסיעוד. כיום במקביל לכך היא מדריכה בשיטת לס מילס מזה 7 שנים. טריינרית בשיטת לס מילס בתוכנית BODY ATTACK ובעלת הכשרה בינלאומית בתוכניות BODY BALANCE ,BODY PUMP, CX, RPM ו GRIT. מדריכת TRX. בוגרת הכשרות לס מילס בישראל, צרפת, איטליה וסלובניה.

חלוקת הזמן בין בתי החולים, הספורט והמשפחה

במקביל לניהול המחלקה היא מלמדת 5 שיעורים בשבוע. משימה לא פשוטה כלל! היא נשואה לאיש קריירה – סגן מפקד גדוד כיפת ברזל, ולמי שוודאי יכול להבין, מדובר בתפקיד תובעני ודורש במציאות של מדינתנו. עם כל זאת הם נפגשים בעיקר בסופי שבוע ומנסים לגשר על הפערים של השבועות העמוסים ששניהם חווים.

שמרית לא רק רצה בין מסדרונות בתי החולים או בין השיעורים השונים אותם היא מעבירה, יש לה 2 ילדים מדהימים שגם אחריהם מקפידה לרוץ. ילד בן 4.5 ואחת נוספת ממש טרייה – בת חודשיים, כאשר כבר לאחר 6 שבועות אחרי הלידה היא העבירה הכשרת מאמנים ל Body attack – והיא תשאלו אותה, היא בכלל לא קוראת לזה עבודה – אלא תשוקה תשוקה תשוקה!

אז מה נראה ממך בכנס נון סטופ באילת בחודש דצמבר?

כנס נון סטופ פיטנס יתקיים השנה באילת בין התאריכים ה-3-5.12 שם אעביר מגוון שיעורים על פני 3 ימים ביניהם שיעור GRIT Plyo יחד עם אורטל נצר, שיעור Body Attack יחד עם מיטל גבאי, ענבל אמרן ואורטל נצר, שיעור CYCLING – RPM עם יואב גור ו- Le HIIT.

להרשמה ולפרטים נוספים לכנס נון סטופ   – http://www.nonstopfitness.co.il

אז איך נראה סדר היום שלך?

"אני לא יכולה לדמיין את חיי ללא לס מילס". אומרת שמרית. "יום ממוצע אצלי מתחיל ב 6:00 ומסתיים בחצות. כל זאת אחרי שנפרדתי ממטופלות אהובות ויקרות שלי שהלכו לעולמן (ברמה יומית!) , נתתי 220 טיפולים כימיים והדרכתי שתי משפחות לאחר קבלת הבשורה על המחלה הנוראה ועל החיים שהולכים להשתנות מן הקצה אל הקצה בשבריר של שניה. על אף העומס בחיי, בעל שנעדר, 2 ילדים וניהול מחלקה אינטנסיבי – Les Mills מהווה את האיזון המושלם לנפש שלי.

שמרית ג'רבי: "לס מילס מהווה עבורי את האיזון המושלם"
שמרית ג'רבי: "לס מילס מהווה עבורי את האיזון המושלם"

אז איך עושים את זה? איך מצליחים לנטרל את החיים האחרים ועולים על הבמה לשיעור?

7 שנים,בכל פעם, בכל שיעור כשאני עולה על הבמה אני שואלת את עצמי איך קיבלתי את הפריווילגיה הזו? למה מגיע לי המעמד המכובד הזה? אני מתרגשת כאילו זו פעם ראשונה בחיי שאני על במה ומעבירה שיעור. וזה – הטיפ החשוב שלה לכל המאמנים בתחום.

מהם הרצונות האישיים שלך?

"הלוואי והיו פחות חולי סרטן בעולם. כך הייתי מתפנה להעביר עוד שיעורי לס מילס מדהימים ומשנה לעוד אנשים את אורחות חייהם, מהווה מודל לחיקוי לחיים בריאים ונכונים (כך שלעולם לא יפגשו בי במסדרונות בית החולים!) מאחלת לכולם בריאות שלמה, תחייכו, תשתפו, תודו על כל יום שאתם חיים ועל כל מה שיש לכם!

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.