אשטון קוצ 'ר מציג: המראה השרירי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
כוכב הקולנוע והמפיק אשטון קוצ'ר הולך על המראה השרירי לקראת סרט חדש בכיכובו. קוצ 'ר, פעיל טוויטר נלהב הנשוי לפריקית בריאות (השחקנית דמי מור) התחיל לחשוב לאחרונה על "הגנת משפחתו". הוא מספר שמצא דרך מצוינת לשמור על כושר והיא המחשבה על סוף העולם או משבר והדרך שלו להישרדות. הוא התחיל כבר בשנה שעברה להתאמן בקרב מגע (תורת לחימה ישראלית המיועדת לאימוני יחידות הצבא), בימים אלה הוא מספר גם שהריצה הופכת לחלק אובססיבי בחייו, ואם כל זה לא מספיק הוא משלב זאת גם עם משהו לנפש: ביקראם יוגה. קוצ'ר התראיין לאחרונה למגזין mens' fitness האמריקאי והסביר שאומנות הלחימה אותה לומד והשמירה על הכושר הגופני חשובה למטרה מרכזית והיא:  "להציל את האנשים שאכפת לי מהם", אמר קוצ 'ר. השחקן חרד במידה מסוימת "מסוף העולם" וכך הוא מצליח לשמור על כושר, כאשר אחת המחשבות שמלוות אותו היא ההישרדות. הוא מבין בחשיבות הפעילות הגופנית לא רק למראה גופו אלא גם לבריאותו, חוסנו והגנתו ולכן מספר שכך הוא מציל בין השאר את חייהם של אהוביו.
אשטון קוצ'ר מציג מראה שרירי חדש

מה בתכנית התזונה שלו?

ידוע שכושר גופני, מראה אסתטי ותזונה נכונה הולכים יחד. קוצ 'ר ואשתו דמי מור מחויבים להתמודד עם תזונה נוקשה במשך השנה וזאת בכדי לשמור על מראה גופם ובריאותם המהווה חלק בלתי נפרד מעבודתם. פעם בשנה הם מדווחים שהם עוסקים בדיאטה לניקוי הגוף במשך 10 ימים כדי למנוע מגופם מחסור במזונות או וויטמינים מסוימים. בין המרכיבים במשך אותם 10 ימים תוכלו למצוא: מים, מיץ לימון, סירופ מייפל ופלפלים. לא הרבה, אבל גם משהו.
תזונה נוקשה השנה. צילום: cc by WorthingTheatres
אשטון קוצ'ר בראיון שערך אמר: "אם אני יכול לחיות על מים ומיץ לימון במשך 10 ימים, אני מניח שאוכל לחיות ככה גם הרבה יותר אם צריך ". מוקדם יותר במהלך השנה האחרונה קוצ'ר ומור דיווחו בטוויטר שלהם על דיאטת הניקוי שעשו ועל כמה קשה היה להם לכל אותם מיליוני עוקבים ברחבי העולם.
מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.