אליפות ישראל בכושר גופני: הנה זה מגיע!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אליפות ישראל בכושר גופני תתקיים ב-30 באפריל 2015 באצטדיון בהדר יוסף ואוטוטו כבר הכל מוכן. כ-5000 צופים אמורים להגיע לאירוע הספורטיבי שלצידו יהיה כיף אדיר גם לכל המשפחה. מנכ״ל ״קבוצת מיתוס״, גדי דקל, שחטיבת הספורט שלה אמונה על הפקת האירוע מספר.

 

אליפות ישראל בכושר גופני היא מקום נהדר לכל שוחרי הספורט בישראל, ביטוי במגוון עצום של סגנונות אימון לצד המודעות לאורח חיים אקטיבי שתופסת תאוצה.  באירוע יהיו מגוון אפשרויות אימון כמו גם במתחם ההתנסות ביריד הספורט (מתחם שמוקם ע"י SALSPORT כמתחם התנסות חוויתי) האפשרויות עצומות ומגוונות, וכל מתאמן באשר הוא יכול למצוא את הסגנון המתאים מתוך מגוון אימונים מרהיב.

תחרות RFA 2015
RFA 2015

אז מה כל כך מיוחד בתחרות?

מעבר לכך שמדובר בחגיגה ספורטיבית גדולה, ניתן להיחשף לסגנונות אימון חדשים המתאימים לכולם. להבדיל ממשחקי כדור או ספורט כאלו או אחרים, באירוע הזה יש מקום לכל חובב ספורט באשר הוא. בתחרות עצמה ישתתפו 120 ספורטאים בעלי הדרוג הטוב ביותר, ולצד התחרות יתקיים יריד ספורט גדול עם מגוון רחב של מוצרים מרתק החל במוצרי ספורט, פתרונות רפואיים, וויטמינים, תוספי תזונה, מוצרים טבעיים, שוק פליאו הראשון והמרהיב בעולם, דוכני מזון, מתחמי טיפולים, והרבה מוסיקה ואווירה. ולקינוח יום התחרות הראשון ינעל במופע שכולו מסיבה עם איקי לוי והראסטה היברו מן!

 

איך משתתפים ומגיעים?

הכניסה ליריד הספורט הנה חופשית ועל בסיס מקום פנוי, היריד יפעל ביום חמישי בשעות 11:00-22:00 וביום שישי בשעות 10:00-16:00, לאלו שרוצים להגדיל את החוויה לצפות בתחרות ובמופע מוצעים כרטיסים במחיר שווה לכל נפש של 79 ₪ ליומיים!  כרטיסים לילדים (עד גמר המלאי) ניתן לרכוש ב 39 ₪ בלבד. מדובר ללא ספק בחגיגה משפחתית, ספורטיבית ומלאת כיף והנאה! לפרטים נוספים והרשמה

 

מועדוני ה CROSSFIT בישראל בהחלט מהווים תשתית אדירה לאירוע הזה, והאווירה בענף אכן מחשמלת, (40 מועדונים בישראל). הבחירה באצטדיון הדר יוסף וכל מלאכת ההפקה מסביב נועדו בכדי לחשוף את עולם הכושר הגופני לכלל האוכלוסייה, כושר גופני הוא לכולם ומגוון האפשרויות יוצג באירוע ובתחרות, מאימוני ילדים ונוער ועד לאימונים מקצועיים, כל אחד יכול למצוא את הבמה האישית המתאימה לו.

לפרטים נוספים והרשמה

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.