ספינינג על גג עזריאלי: סיכום אירוע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
באירוע מושקע שנערך על גג עזריאלי, נערך הפנינג ספורט וכושר בחסות ג'ילט למשך 24 שעות. 24 שעות של שיעורים עם המדריכים המובילים. בבניין העגול קיבלנו את חווית הספינינג עם 55 זוגות אופניים, ובבניין המשולש קיבלנו את הקיקבוקס והזומבה וכמובן את הנוף העוצר נשימה של תל אביב.

מה היה לנו שם?

השנה בעקבות פריצת הדרך של הענף, לא היה לנו רק ספינינג וקיקבוקס, השנה גם קיבלנו את המקצב הלטיני הלא הוא זומבה. שיעורי הספינינג, הקיקבוקס והזומבה הועברו אל מול נופה של העיר תל אביב, ביום ובלילה. מאות של שוחרי כושר ובריאות עם חיוך מאוזן לאוזן, גרמו לאווירה להיות מחשמלת ומהנה הרבה יותר.

מי היו המדריכים?

עם צוות מדריכי ספינינג זורם ואנרגטי, בדמותם של רוני יופה, חני פוטר, ירון בן משה, רונית פרל, טל רז, ליאור דואניס, שרית גרומן, הדס נויפלד, רונן לפיד, רינת לוי, דנה רחלין, עמי פלד, ליאת אביבי, יאיר מיכאלי, ליאת אונגר, גל כען, עדו לוטקר ורעות בר לב, לא היה בכלל ספק כבר ביום לגבי האירוע.

צוות מדריכי הקיקבוקס היו ג'ורג עסלי, אושר דלאל, ללי כץ, רוני בומס, אלון אפל, עינת סולטן, אילנה דני וציון ארביב. את מקצב הזומבה העבירו נעמה בומגרטן, מריו, מאי מור ודניאלה ויסוצקי. אלו שהגיעו לאירוע בשעות הלילה נהנו ממש ממסיבה לאור ירח, מוזיקה והרבה אורות צבעוניים. אלו שהגיעו בבוקר או בצהרי היום קינחו עם השמש המדהימה שהזכירה לנו שהקיץ עדיין פה – פשוט תענוג.

אז מה הרחנו באוויר?

ג'ילט, נותנת החסות לאירוע ולשאר אירועי ספורט חווייתיים ביקשה מהמשתתפים להגיע לשיעורים ללא דאודורנט, החלטה אמיצה של החברה' מג'ילט, על מנת שיוכלו המתאמנים לבדוק את הדאודורנט החדש של ג'ילט ולבדוק את יעילותו בזמן מאמץ.
ריח באוויר. צילום: סיון פרג
ספינינג על גג עזריאלי
מסתבר שהדאודורנט סיפק את הסחורה, והניחוחות באוויר לא היו כמו בסטודיו דחוס אלא ניחוחות "פרש" וניקיון.

והנה וידאו קטן שייתן לכם טעימה קטנה ממה שהיה:

צילום: דניאל מסוקוביץ

מערכת כושר ישראל

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.