אחד על אחד עם מאמנת הכושר: ג'ואנה פרוויטרה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

היא גדלה בארגנטינה אל תוך חיים של ספורטאית לכל דבר. את צעדיה הראשונים עשתה דווקא בתחום הגלגליות וההתעמלות האמנותית.

אחרי שהכירה את בעלה היא עלתה לישראל לפני כ-5 שנים, למדה עברית ונכנסה אל תוך עולם הכושר הישראלי. "ניסיתי בתחילה להשתלב עם השגרה בארץ, אז נרשמתי קודם כל לחדר כושר. בהמשך, עברתי קורסים רבים בתחום האימון הגופני ונסחפתי אל תוך העולם הזה שגילה לי אהבה ענקית למקצוע ובמיוחד אל בני אדם."

 

צילום:באדיבות ג'ואנה פרוויטרה
צילום:באדיבות ג'ואנה פרוויטרה. עולם הכושר: אהבה ענקית למקצוע ולבני אדם.

 

עולם הכושר הביא את ג'והנה למקום של נחת ושקט שעזר לה לזהות מה קיים בתוכה ומה לא, ובהתאם לכך היא שינתה דברים רבים בכדי שתוכל להפוך בעצמה לדוגמא והשראה לשאר הסובבים אותה.

"בשבילי ספורט הוא השילוב של האימון הגופני יחד עם הצד המנטלי עם המון כלים מתוך עולם "האימון" (קואצ'ינג). התוצאה: השפעה חיובית על הסביבה שעוזרת לרבים לעשות מהפך ושינוי בחיים."

ג'ו (או כמו שהחברים מכנים אותה) עושה את המיטב בכל רגע נתון. היא משתתפת בכנסים בארץ ולומדת גם מכנסים המתקיימים מעבר לים. "הכנסים, הלימודים והסביבה שלי הם אלה שעוזרים לי להתפתח כמאמנת וכאדם. בינואר הקרוב יהיה לי הכבוד להשתתף ולהעביר שיעורים בכנס NONSTOP FITNESS באילת, אחד מכנסי הכושר הגדולים והמובילים בישראל. "

 אז אילו שיעורים את מעבירה?

"ראשית כל, אני טריינרית של TRX (מכשירה מדריכים) ומבחינתי זה 'הדבר'! זהו תחום שבו אני מעבירה שיעורים קבוצתיים עם אנרגיות גבוהות, כיף והמון אתגר. ההתמחות והחיבור שלי הם לעולם האימון הפונקציונאלי והיציבה.

 

צילום: באדיבות ג'ואנה פרוויטרה
צילום: באדיבות ג'ואנה פרוויטרה. ה-TRX: אימונים באנרגיות גבוהות, כיף ואתגר.

 

בנוסף, אני מאמינה שבמקצוע הזה צריך להיות סוג של שחקן קולנוע ולדעת להיכנס לכל מיני תפקידים, לכן אני מלמדת גם שיעורי GRIT ובודי אטאק של לס מילס שמאתגרים אותי באופן אישי וגורמים לי להוציא את הדבר הטוב ביותר מהמתאמנים שלי."

איפה אפשר למצוא אותך?

בגו אקטיב פרו הממוקם בבניין האולימפי בהדר יוסף תל אביב.

 

 איזה אביזר היית לוקחת איתך לאי בודד?

הייתי לוקחת ספר שנקרא: "להעיר את הענק שבפנים" של טוני רובינס. זהו ספר שגורם לי להמציא את עצמי מחדש ולספוג את הסביבה שבה אני נמצאת בצורה כזאת שכולם מרוויחים ממנה.

 

למה דווקא הספר הזה?

זהו ספר שגורם לי להמציא את עצמי מחדש ולספוג את הסביבה שבה אני נמצאת בצורה כזאת שכולם מרוויחים ממנה. אני משתמשת בססמאות ושמות כינוי כדי להיכנס ב100% לתפקידים שלי בחיים. יש לי שעות שאני ג'ואנה, יש לי ימים מגניבים שאני ג'ו, ויש לי שעות של קסם שאני הופכת לטוני הוק….וחיה לי חיים אקסטרימיים במיוחד, בעיקר כשאני גולשת בשלג על הסנובוארד, תופסת גלים בים או עם הקייט סרפינג. אני בחורה מאוד יצירתית וכאשר יודעים לכוון אותי נכון אני מסוגלת להביא לעולם את מה שאני ושאר הסובבים אותי צריכים. אין לי ספק שבאי הבודד הספר יגרום לי להמציא את ה-TRX הבא שישנה את עולם הכושר, בעיקר בגלל העובדה שהשתגעתי באי ואני כמובן רוצה להתאמן!

 

צילום: באדיבות ג'ואנה פרוויטרה
צילום: באדיבות ג'ואנה פרוויטרה

מה המוטו שלך לחיים?

תחיו חיים מלאי תשוקה כי זאת הדרך הנכונה. דעו לזהות מה מעצים אתכם, ותחזיקו חזק זאת אצלכם בראש! חשוב לזכור כי עם תשוקה והעצמה אישית לבסוף ולאורך זמן אנחנו הופכים לבן אדם שכל החיים חלמנו להיות.

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.