אחד על אחד עם מאמן הכושר ועורך הדין: שי וקסמן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מנער שמן ומוגבל, ועד לספורטאי תחרותי ובוגר יחידות מיוחדות הוא סוחף אחריו רבבות של מבקשים בשינוי, דבר שהוא זוכה לעשות אותו עוד היום. מעולם העסקים והיכל המשפט לעולם הבריאות והכושר, ראיון אישי אחד על אחד עם עורך הדין ומאמן הכושר שי וקסמן.

 

צילום: סטודיו MORGAN
מוביל את השינוי. שי וקסמן. צילום: סטודיו MORGAN

נעים להכיר: שי וקסמן

את עולם הבריאות והכושר הוא גילה לפני כ-16 שנים. אז כנער בן 15 עם סבל מבעיות בריאותיות רבות הכוללות: מחלות נשימה, מחלות גרמיות (פגיעה בעצמות) ועד לבעיית ההשמנה שמהווה מלחמה יומיומית אצל הרבה אנשים בישראל ובעולם. ההחלטה לעשות את השינוי התקבלה אצלו עם החלטה נוספת ובלתי נפרדת, הוא החליט שבתהליך שלו הוא לוקח איתו את כל האהובים והקרובים אליו ומשמש עבורם דוגמא אישית.

 

מה תחום ההתמחות שלך בכל הנוגע לכושר גופני?

כמתאגרף לשעבר וכבוגר יחידות ביטחוניות, צברתי לזכותי תחומי ידע מקיפים וייחודיים המתחלקים ל-2 תחומים מרכזיים:

הראשון – מיצוי יכולת גופנית ונפשית בהגעה לכושר הישגי.

השני – שיקום תנועתי וחזרה לשגרה ספורטיבית.

 

בין עולם המשפט לעולם הכושר

את עולם המשפט ועריכת הדין הוא גילה עם הצטרפותו לכוחות הביטחון ועד להסמכתו כעורך דין. באופן בלתי נמנע הוא נמשך ונסחף לתחומי המשפט הנוגעים 'בהובלה והצלת נפשות ואנשים': מסדר הדין הפלילי העוסק בדיני נפשות ועד לייעוץ האסטרטגי המציל את משלח ידם ופרנסתם של המבקשים עזרה. "בעיניי ישנו קשר ישיר בין הישג בריאותי ולהישג נפשי ועסקי. קשר שאני נוהג שיטתית להשריש בין כלל לקוחותיי הספורטיביים והמשפטיים.

 

צילום: סטודיו MORGAN
מוביל אנשים בתחום הכושר – ומוביל אנשים במערכת המשפט. צילום: סטודיו MORGAN

איפה אפשר למצוא אותך?

"כיום ניתן למצוא אותי נודד בין קבוצות הכושר שמלוות אותי לאורך כל הדרך, לבין סדנאות, הרצאות והכשרות לחברות ביטחוניות ומאמני כושר. לאורך השנים יצרתי לא מעט פרוטוקולי ותכניות אימון מובילות. אחד מהפרוטוקולים המובילים אחשוף ממש בקרוב בתאריך ה- 2.4 בכנס "טוטאל בודי" במועדון "VIM" שבראשון לציון.

על מה מדובר? בכמה מילים:

מדובר באימון MHT  – אימון תחנות אינטרוולי, מטבולי ותנועתי, המבוסס על משקל גוף ואביזרים. אימון שבקרוב יועבר במסגרת לימודי המשך למאמנים.

אביזר שהיית לקוח לאי בודד?

במילה אחת: TRX

כמי "שגדל" ולמד במכונים חסרי תקציב ואמצעים, הפכתי לחסיד אימוני משקל גוף, זוג רצועות שמתחברות לכל מקום, בשילוב הידע הנכון והעצימות הנכונה, יוצרים אימון משלים ומאתגר במיוחד.

 

צילום: סטודיו MORGAN
חסיד של אימוני משקל גוף. צילום: סטודיו MORGAN

מסר לאורח חיים אקטיבי

"המשפט "תנועה משמעותה חיים" הפך למנטרה המובילה שלי בשנותיי הבוגרות. בעיניי הדרך היחידה לכל הישג ומטרה, עסקית, מנטלית, ספורטיבית ובריאותית, היא להישאר בתנועה, ולעולם לא לעצור. 

שתפו עם חברים
את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עקבו אחרינו

כתבות נוספות

הצטרפות לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק

מאמנים ומתאמנים, שואלים, מתייעצים, מדברים ולומדים. הצטרפו ליותר מ-17,000 חברים.