אודות אלינור למפל

בוגרת B.ed - מאמנת כושר אישית, מתמחה בנשים בהריון, לאחר לידה ונשים בתהליכי פוריות. מאמינה כי נפש בריאה בגוף בריא, וכי פעילות גופנית הינה הרפואה המונעת הטובה ביותר!

רצועת הכושר החדשה לילדים: FITBIT ACE 3

על ידי |25 באוגוסט, 2020|

 

FITBIT שעון חכם דופק ACE 3
 
גוגל מבינה את היטב את הבעיה הגדולה של הילדים בימים אלו (חוסר בפעילות גופנית ופחות שעות שינה) ומשיקה מוצר חדש.
יותר משנה לאחר שגוגל הכריזה כי תרכוש את יצרנית צמידי ושעוני הספורט פיטביט (Fitbit) בעבור 2.1 מיליארד דולרים,
היא קיבלה את האישור המיוחל רק לאחרונה. עכשיו כש-FITBIT היא חלק בלתי נפרד מגוגל, הנה היא משיקה המוצר הראשון שלה ה-Ace 3 עם מטרה מאוד ברורה: לפתח הרגלי כושר ובריאות נכונים, וגם לעזור להורים לעקוב אחר סדר יומם של הילדים, כולל שעות השינה היומיות שלהם.
 

 
גוגל מבינה את הבעיה הגדולה של הילדים בתקופה זו ומספקת פיתרון לנושא עם שעון המעקב החדש הכולל הצבת יעדים יומיים בשילוב אנימציות המייצגות כמה המשתמש קרוב ליעדי הכושר והשינה שנקבעו עבורו.
הבעיה הגדולה של הילדים היא הבעיה של כולנו איתה כל מרכזי הכושר והספורט יצטרכו להתמודד בשנה הקרובה.
 
 
מחיר: 79.95 דולר
 
 
סגור לתגובות על רצועת הכושר החדשה לילדים: FITBIT ACE 3

נזקי השמש: כך תגנו ותנהגו חכם

על ידי |17 ביוני, 2011|

חשיפה לשמש מתרחשת בים, בבריכה, במגרשי המשחקים, בטיולים ואף בחצרות הגן ובית-הספר. אין ספק כי חשיפה יתרה לשמש בילדות ובנערות היא אחד הגורמים העיקריים להופעת סרטן העור הממאיר - המלנומה. אלינור למפל עם הסכנות לחשיפה ממושכת ועם טיפים להגנה מפני נזקים אפשריים.

סגור לתגובות על נזקי השמש: כך תגנו ותנהגו חכם

איזו פעילות אירובית מתאימה לכם?

על ידי |8 בדצמבר, 2010|

איזו פעילות אירובית מתאימה לכם? עם כל חוגי העיצוב, היוגה והפילאטיס בואו לא נשכח שבכדי לשפר את הסיבולת לב ריאה נצטרך לעלות את הדופק ולהזיע. מהי בכלל פעילות אירובית? מה היתרונות שלה? באיזה דופק מתחילים? ואיזו פעילות בכלל מתאימה לכם? כל מה שרציתם לדעת על הפעילות האירובית בכדי שתוכלו לבחור את האחת.

סגור לתגובות על איזו פעילות אירובית מתאימה לכם?